به گزارش تبریزمن، حمزه یونس تونسی، بازیکن تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص تمرینات این تیم گفت: تمرینات خیلی خوبی را سپری کرده ایم. بعد از اردو در شهر تهران و بازی های دوستانه، بازیکنان به هماهنگی مورد نیاز رسیده اند. قطعا کادر فنی تمرینات حساب شده ای برای این بازی در نظر گرفته بودند.

وی ادامه داد: حضور هواداران در تمرینات من را برای بازی در یادگار امام بسیار مشتاق تر می کرده است و از همین رو برای بازی در ورزشگاه لحظه شماری می کنم. بازی اول برای همه تیم ها سخت است چرا که از شرایط بدنسازی و تمرینات فشرده خارج می شوند و هنوز بازیکنان جدید به هماهنگی کامل نرسیده اند. البته خوشبختانه بازیکنان تراکتور در میدان به خوبی همدیگر را پیدا می کنند.

مهاجم تراکتورسازی در خصوص بازی با نفت تهران افزود: حضور هواداران در این بازی روحیه مضاعفی به ما خواهند داد. کادر فنی نقاط ضعف و قوت این تیم را پیش از بازی به ما گوش زد خواهد کرد، در تلاش خواهیم بود تا بتوانیم سه امتیاز بازی اول را کسب کنیم تا علاوه بر اینکه لیگ را با پیروزی استارت می زنیم هواداران حاضر در یادگار امام را نیز خوشحال کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که قول گل زنی در این مسابقه را می دهد یا نه گفت: بستگی به شرایط بازی دارد، ولی من یک مهاجم هستم و یکی از وظایف من گل زدن است. امیدوارم بتوانم با تمام توان در بازی حضور داشته باشم و به تیم کمک کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :