بازیکن تراکتورسازی تبریز گفت: تیم گسترش فولاد تبریز ازلحاظ بازیکن و کادر فنی شرایط خوبی دارد و جمعه کار سختی  مقابل این تیم خواهیم داشت.

به گزارش تبریزمن، شجاع خلیل زاده بازیکن تراکتورسازی تبریز درخصوص شرایط تیم و بازی با گسترش فولاد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر در گفتگو با تبریزمن اظهارداشت: در حال حاضر تمرینات پرفشاری را برگزار می‌کنیم که تمرینات بدنسازی هم در کنار تمرین با توپ در دستور کار سرمربی است. این تمرینات کمک می کند تا از لحاظ آمادگی شرایط خوبی داشته باشیم و بتوانیم مقابل حریفان خود باقدرت بدنی بیشتری بازی کنیم.

وی ادامه داد: تیم گسترش فولاد تبریز ازلحاظ بازیکن و کادر فنی شرایط خوبی دارد و جمعه کار سختی را مقابل این تیم خواهیم داشت که امیدوارم یک بازی منطقی خوب مقابل این تیم به نمایش گذاشته و موفق به کسب سه امتیاز بازی شویم.

IMG_7202

بازیکن تراکتورسازی تبریز افزود: بازیکنان ما شرایط خوبی دارند و روز به‌ روز به شرایط ایده آل نزدیک شده و کم کم به هماهنگی لازم دست پیدا می‌کنند که در هفته‌های آینده شاهد یک تیم خوب و قدرتمند خواهیم بود.

وی تصریح کرد: من ازلحاظ آمادگی در شرایط خوبی قراردادم و مصدومیت من به پایان رسیده است. در بازی مقابل گسترش فولاد در اختیار تیم خواهم بود و امیدوارم برای تیم مفید واقع شوم.

مدافه سرخپوشان آذربایجان اضافه کرد:  دربی ها همیشه از حساسیت بالایی برخوردار بوده و بازی جمعه هم تقابل دو تیم تبریزی است که این مسئله بازی را برای هر دو تیم مهم و باارزش کرده است ولی با توکل بر خدا و حمایت هواداران تلاش خواهیم کرد اولین سه امتیاز خود را در تبریز به دست آوریم.

وی در خاتمه تأکید کرد: امیدوارم هواداران مثل بازی قبل از تیم حمایت کنند و با حضور و تشویق در استادیوم به تیم روحیه بدهند تا اولین سه امتیاز خود را کسب کنیم.

IMG_7364


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :