نومون حسنوف گفت: سه تیم اول برای صعود شانس خوبی دارند و ما هم برای حفظ شانس خوب خود، برای برتری به تبریز آمده ایم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: نومون حسنوف در نشست مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی بسیار سختی پیش روی ماست. در این دیدار ما برای کسب سه امتیاز باید بجنگیم. بازیکنانم برای انجام یک بازی کامل و بی نقص آماده هستند.

وی ادامه داد: یک بازی خیلی سخت در تاشکند داشتیم و تراکتورسازی تیمی بسیار خوب با بازیکنان خوب و خوش تکنیک هستند.  از تراکتورسازی چیزهای زیادی یاد گرفتیم ولی برای صعود به مرحله بعد به پیروزی در این بازی نیاز داریم و تمام تلاش خود را به کار می گیریم. ضمن اینکه به حریفمان احترام می گذاریم.

سرمربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان پیروزی مقابل تراکتورسازی در بازی رفت را یک کار بسیار دشوار دانست و بیان کرد: با توجه به اینکه دومین بازی خود را مقابل این تیم انجام می دهیم، آشنایی بیشتری نسبت به این تیم داریم. با وجود اینکه پیروزی مقابل تراکتور دشوار بود ولی شانس هم با ما همراهی کرد و در نهایت برنده شدیم.

وی افزود: ما تیم باتجربه ای هستیم و برایمان مهم نیست که ورزشگاه پر باشد یا خالی، برای هواداران تراکتورسازی آرزوی شادی و موفقیت دارم اما ما هم برای پیروزی به تبریز آمده ایم. برای بازی فردا محروم و مصدومی نداریم.

photo_2016-04-05_16-50-08

کنفرانس خبری پاختاکور – تراکتور/ عکاس: امین گلکار

حسنوف در ادامه گفت: در حال حاضر تمام تمرکز ما رو بازی تراکتورسازی می باشد و کاری به تیم های الهلال و الجزیره نداریم. سه تیم اول گروه ۶، ۵ و ۴ امتیازی هستند و ما شانس خوبی را برای صعودمان می بینیم. به همین دلیل برای برد و کسب پیروزی راهی تبریز شده ایم و برای این امر هم تلاش خواهیم کرد.

سرمربی تیم پاختاکور در پاسخ به این سوال که بازیکنان جوانشان مقابل تیم باتجربه تراکتورسازی، دوام خواهد آورد یا نه، گفت: همه می دانند که آکادمی پاختاکور در آسیا یکی از بهترین هاست و بازیکنان جوان من هم علی رغم سن کم خود، تجربه بازی و کیفیت بالایی دارند.

وی در خاتمه گفت: من خودم قبلا و زمانی که بازیکن بودم به ایران آمده و با مردم این کشور آشنایی دارم. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و تیمی که عملکرد بهتری از خود به نمایش می گذارد، نتیجه بهتری بدست آورده و به حق خود برسد. از میزبانی شما ایرانی ها هم کمال تشکر دارم. یکی از همسایه های من ایرانی است و می دانم که شما تا چه اندازه میهمان نواز هستید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :