شهرام عباس پناه گفت: قول می دهیم با به کار گیری تمام توان خود در بازی های آینده یک پای فینال رقابت های لیگ برتر باشیم.

به گزارش تبریزمن، شهرام عباس پناه سرپرست تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز در خصوص باخت مقابل دریانوردان پارس جنوبی در هفته اول رقابت های دور رفت مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی به خبرنگار تبریزمن گفت: با توجه به گرمای بالای هوا و فشار تماشاگران حریف، بازی بسیار سخت و سنگینی را پشت سر گذاشتیم، با این حال بازیکنان تیم با غیرت و تلاش جانانه ای که از خود نشان دادند توانستند دو گل اختلاف ایجاد شده در نیمه اول را جبران کنند، اما شانس بد ما باعث شد تا در نهایت این بازی خارج از خانه را واگذار کنیم.

وی ادامه داد: در شب قبل از بازی نیز مهران مرشدی زاده، بازیکن اصلی و ملی پوش خود را به دلیل مصدومیت از دست دادیم که حضور او می توانست کمک شایانی برای کسب برتری در این بازی برای ما باشد. به هر حال هم اکنون به بازی های آینده و پیروزی در آن ها فکر می کنیم و تمام تمرکز ما برای نتیجه گرفتن در مسابقات پیش رویمان می باشد.

1

عباس پناه افرود: دریانوردان در ترکیب خود ۸ بازیکن بسیار با تجربه و ملی پوش را در اختیار داشتند که ما در سمت مقابل با میانگین سنی ۲۲ سال در برابر آن ها قرار گرفتیم. در واقع ما با تیم ملی فوتبال کشورمان مسابقه دادیم؛ با این حال از عملکرد بازیکنان خود راضی هستیم و قول می دهیم یک پای فینال لیگ برتر تیم شهرداری تبریز خواهد بود.

سرپرست تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز در خصوص بازی آینده مقابل خزر رودسر نیز اظهار کرد: این تیم بازی خود را در خانه مقابل قوی سپید انزلی واگذار کرده است و بسیار امیدوار به کسب پیروزی در برابر آنان هستیم. با اینکه تیم های حریف ما هزینه های فوق العاده زیادی انجام و بازیکنان خارجی را به ترکیب خود اضافه کرده اند، قول می دهیم برای حضور در فینال تمام تلاش خود را انجام دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :