بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بیشتر بازیکنان امسال سال اول خود را در تراکتور تجربه می کنند و هنوز نسبت به هم شناخت کاملی ندارند که این نیاز به زمان دارد تا به آمادگی کامل برسیم و بتوانیم هواداران خود را راضی کنیم.

به گزارش تبریزمن، سینا عشوری بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی بعد از تساوی مقابل نفت تهران در گفت و گو با تبریز من اظهارداشت: بازی خوبی را نمایش دادیم ولی به دلیل نرسیدن به هماهنگی کامل بازی اصلی خود را نتوانستیم نمایش دهیم که امیدوارم از بازی های بعد نمایش بهتری داشته باشیم.

وی افزود: تیم ما تا به شرایط آرمانی خود برسد زمان لازم دارد و باید چند هفته بگذرد تا به هماهنگی کامل برسیم.

بازیکن تراکتورسازی گفت: بیشتر بازیکنان امسال سال اول خود را در تراکتور تجربه می کنند و هنوز نسبت به هم شناخت کاملی ندارند که این نیاز به زمان دارد تا به آمادگی کامل برسیم و بتوانیم هواداران خود را راضی کنیم.

وی تصریح کرد: هفته بعد مقابل گسترش فولاد بازی سختی را خواهیم داشت و باتوجه به این که تیم های کمالوند همیشه خوب بودند و بازی خوبی نمایش می دهند انتظار داریم روز سختی را مقابل گسترش داشته باشیم.

عشوری گفت: گسترش فولاد بازیکنان خوبی را امسال جذب کرده است و از تیم های خوب لیگ است ولی ما هم باید برای شکست این تیم تلاش کنیم تا از هفته های اول بالای جدول باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ما در بازی بعد باید به کسب سه امتیاز فکر کنیم و با تلاش و انگیزه بالا مقابل این تیم بازی کنیم تا دل هوادارانمان را با کسب اولین برد شاد کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :