بازیکن تراکتورسازی گفت: تیم در وضعیت بسیار خوبی قراردارد و بعد از اردوی خوبی که در تهران داشتیم بازیکنان در شرایط ایده الی قرار گرفته اند و آماده شروع لیگ هستیم.

به گزارش تبریزمن ، شجاع خلیل زاده بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز در گفت و گو با تبریز من در مورد وضعیت تیم اظهار داشت: تیم در وضعیت بسیار خوبی قراردارد و بعد از اردوی خوبی که در تهران داشتیم بازیکنان در شرایط ایده الی قرار گرفته اند و آماده شروع لیگ هستیم.

وی افزود: اردوی تهران برای تیم ما بسیار خوب و عالی بود و با توجه به این که چند بازی دوستانه خوب هم در تهران برگزار کردیم باعث شد تا تیم به طور کامل هماهنگی خود را بدست اورد.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: ما تلاش خواهیم کرد تا از اولین بازی خود عملکرد خوبی داشته باشیم و لیگ را خوب شروع کنیم و بتوانیم
نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: ما دوره بدنسازی خود را بسیار خوب سپری کرده ایم و شرایط همه بچه ها بسیار خوب ایده ال است و اماده دیدار با نفت هستیم.

خلیل زاده گفت: امسال تیم ما بازیکنان خوبی را جذب کرده است و چند بازیکن خارجی هم در کنار ما هستند که با صلاح دید کادر فنی در جمع تیم ما هستند و امیدوارهستیم امسال تراکتورسازی قهرمانی را بدست اورد.

وی افزود: لیگ امسال شرایط سختی را دارد و همه تیم ها بازیکنان خوبی را دارند و لیگ امسال از سخت ترین لیگ های چند سال اخیر خواهد بود ولی ما تلاش می کنیم به هدفی که داریم برسیم .

بازیکن تراکتورسازی گفت: تیم های سپاهان ، نفت تهران ، پرسپولیس و استقلال از تیم های مدئی هستند ولی ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا نتایج فصل گذشته را جبران کنیم و قهرمانی لیگ را بدست بیاوریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :