دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون گفت: همه بازیکنان تیم و کادر فنی برای شکست مقاومت مصمم هستند که امیدوارم با نمایش یک بازی خوب نتیجه خوبی را کسب کنیم و مقاومت را شکست دهیم.

به گزارش تبریزمن، علیرضا صمیمی دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون در مورد بازی با مقاومت البرز در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت: بازی با مقاومت به دلیل دفاعی بازی کردن این تیم برای ما بسیار سخت است و با آنالیزی که از تیم حریف کرده‌ایم امیدوارم یک بازی خوب همراه با کسب پیروزی را مقابل مقاومت داشته باشیم.

وی افزود: ما در تمریناتی که داشتیم روی نقاط ضعف و قوت تیم حریف کارکرده‌ایم و کادر فنی تمام تلاش خود را کرده است تا مقابل این تیم به برتری برسیم و نتیجه خوبی را کسب کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون گفت : تیمی که هدف قهرمانی دارد باید در تمام بازی‌های خانگی خود سه امتیاز بازی را کسب کند و نتایج خوبی را در زمین خود بگیرد و همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با کسب یک نتیجه خوب برنده بازی باشیم و شرایط خوبی در جدول داشته باشیم.

وی تصریح کرد: ما در بازی گذشته نیز عملکرد خوبی داشتیم و خوشحالم که درنهایت هفته گذشته بازی را به‌تساوی کشیدیم و بازنده بازی نبودیم که باید دربازی‌های بعد تلاش کنیم بهتر باشیم و با دقت بالایی بازی کنیم.

صمیمی گفت: تیم ما شایسته قهرمانی است و با بازیکنانی که در ترکیب خودداریم می‌توانیم به‌خوبی به اهداف خود برسیم و امسال با کسب قهرمانی دل هواداران را شاد کنیم.

وی تأکید کرد:همه بازیکنان تیم و کادر فنی برای شکست مقاومت مصمم هستند فردا با نمایش یک بازی خوب امیدوارم نتیجه خوبی را کسب کنیم و مقاومت را شکست دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :