به گزارش تبریزمن، نادر دست نشان سرمربی تیم ماشین سازان یکی از میهمانان برنامه موج فوتبال بود که به زبان ترکی در این برنامه صحبت کرد. وی که امسال سکان هدایت قدیمی ترین تیم فوتبال شمالغرب کشور را در دست دارد در مورد آخرین وضعیت این تیم گفت: از روزی که به تبریز آمده ام با نیت موفقیت و سربلندی ماشین وارد این شهر شدم. با با حمایت های موجود نفرات خوبی جذب کردیم. البته نواقصی هم داریم که کمبود منابع مالی یکی از بزرگترین مشکلات ما می باشد. برای آمادگی بهتر نیاز به تامین مالی از سوی مسئولین داریم و امروز هم برخی از بازیکنان از تیم بخاطر مشکلات مالی جدا شدند و در آخرین تمرین هم اکثر بازیکنان نگران مشکلات مالی بودند.

Screenshot 2015-08-10 01.54.01

وی درمورد حضور ماشین سازان در لیگ دسته یک نیز گفت: خوشبختانه این تیم با نام ماشین سازی تبریز در لیگ حضور می یابد. با این همه هواداری که ماشین سازی دارد حیف است که لیگ برتری نشود و باید با حمایت هواداران و مسئولین این تیم تنها نماند.

وی ادامه داد: با تجربه ای که در لیگ برتری کردن تیم ها دارم فکر میکنم که بتوانم این تیم را هم لیگ برتری کرده و مثل همیشه به دسته یک برگردم تا دوباره تیمی را لیگ برتری کنم( با خنده )

در اردوهای آمادگی با تلاش افرادی همچون سید محمد علوی سرپرست تیم توانستیم شرایط خوبی را برای آمادگی بازیکنان در ایام بدنسازی فراهم کنیم ولی امیدوارم با تلاش مسئولین و حمایت هایشان این تلاش ها نتیجه بگیرد.

دست نشان در مورد جذب بازیکنان جدید هم گفت: توانستیم دروازبان های خوبی جذب کنیم و بازیکنان جوان و خوبی هم گرفته ایم که انصافا با قیمت های خیلی پائینی به تیم پیوسته اند و برعکس خیلی از تیم ها امسال ماشین سازی هزینه های نجومی نکرده است.

Screenshot 2015-08-10 01.54.25

وی گفت: مشکلات موجود من را دلسرد نمیکند و از روز اول برای مبارزه با مشکلات آمده ام ولی به تنهایی نمیتوانم این تیم را لیگ برتری کنم بلکه همه باید در کنارم باشند.

دست نشان همچنین ازحضور پسرعمویش در این تیم قبل از انقلاب اشاره کرد و گفت ما از قدیم ماشین سازی را میشناسیم و این تیم همیشه افتخار آذربایجان بوده که این روزها میتواند با تلاش کادر فنی و بازیکنان و حمایت مسئولین لیگ برتری شود


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :