مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: باید در این هفته ۳ امتیاز را بگیریم چراکه اگر بخواهیم جزو سه تیم اول لیگ یک باشیم، حتماً باید در ۳-۴ بازی آینده پیروز شویم.

به گزارش تبریز من، امیر داداش ضیایی درباره دیدار پیش روی ماشین‌سازی با آلومینیوم اراک اظهار داشت: در روزهای گذشته فیلم بازی آلومینیوم را بررسی کرده‌ایم و مقداری از تیم آن‌ها شناخت داریم اما بااین‌حال بازیکنان ما در هفته گذشته نتوانستند آن‌طور که باید، بازی کنند.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز افزود: هرچند نتیجه بازی به سود ما تمام شد اما بازیکنان نتوانستند انتظارات و خواسته‌های سرمربی را برآورده کنند اما درهرصورت اولویت، کسب نتیجه است و باید در این هفته هم ۳ امتیاز را بگیریم چراکه اگر بخواهیم جزو سه تیم اول لیگ یک باشیم، حتماً باید در ۳-۴ بازی آینده پیروز شویم.

وی تأکید کرد: موقعیت ماشین‌سازی و آلومینیوم در جدول به هم نزدیک است و ازاین‌جهت برد در این بازی اهمیت زیادی دارد چون اگر نتیجه را واگذار کنیم، آلومینیوم چندین رده بالاتر از ما قرار می‌گیرد و به یک مدعی تبدیل می‌شود ولی اگر ما بتوانیم بازی را ببریم بین ما و این تیم فاصله ایجاد می‌شود.

داداش ضیایی درباره عملکرد ماشین‌سازی در فصل نقل و انتقالات زمستانی خاطرنشان کرد: من از ابتدای فصل بازی‌های تیم را می‌دیدم و مشخص بود که بزرگ‌ترین مشکل ساختار دفاعی آن است. ماشین‌سازی امسال خوب گل می‌زند و آمار هم همین موضوع را نشان می‌دهد اما تعداد گل‌های خورده وضعیت مناسبی ندارد.

مربی ماشین‌سازی تبریز افزود: دروازه‌بانی که به تیم پیوسته است، واقعاً جذب موفقی بوده و هرچند ما در دو بازی یک گل دریافت کرده‌ایم اما در همان مورد نیز او نقشی نداشت. در خط دفاعی نیز مهدی قریشی و سعید مهدی پورهر دو بازیکنان سطح بالا و خوبی هستند اما همچنان کمی در خط میانی مشکل داریم که آن‌هم با گذشت یکی دو بازی و هماهنگ شدن بازیکنان با یکدیگر حل می‌شود.

وی تأکید کرد: سایر نفراتی هم که به تیم آمده‌اند اکثراً لیگ برتری هستند و توانایی بالایی دارند اما باید کمی صبر کرد تا بتوان با اطمینان بیش‌تری درباره کیفیت و نحوه بازی این بازیکنان اظهارنظر کرد.

داداش ضیایی در پاسخ به این سؤال که چرا باوجود تجربه بالا حضور در کنار مربی جوانی همچون رسول خطیبی را به‌عنوان دستیار پذیرفتید، گفت: من کمی از فوتبال دور شده بودم و همین دور بودن باعث می‌شود با گذشت زمان نام فرد از یادها پاک شود. به عبارت بهتر پس از طی شدن مدتی خیلی از فوتبالی‌های نسل جدید نمی‌دانند اصلاً بازیکنی به نام امیر داداش ضیایی در این فوتبال وجود داشت.

مربی ماشین‌سازی تصریح کرد: البته من در سال‌های گذشته در رده پایه حضور داشتم اما متأسفانه کلاً توجه خاصی به‌ویژه از سوی رسانه‌ها روی تیم‌های پایه وجود ندارد و از طرفی هم هرچند دو سال قبل توانستم با دست‌خالی و کمبود بازیکن، ماشین‌سازی را در لیگ دسته دو حفظ کنم اما بازهم مسئولان و مدیران فوتبال توجه و رغبتی از خود نشان ندادند.

وی افزود: این یعنی باید یک مربی ابتدا باید بتواند توانایی خود را نشان دهد تا اطمینان و نظر مسئولان حاضر در فوتبال را به خود جلب کند. من هم برای همین موضوع تصمیم گرفتم در کنار رسول خطیبی کار کنم که البته باید بگویم او یک جوان بااستعداد و شایسته است که می‌تواند آینده موفقی داشته باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :