به گزارش تبریزمن، عبدالله ویسی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر تراکتورسازی در جمع خبرنگاران گفت: بازی زیاد جالبی نبود و خودم انتظار بیشتری از این مسابقه داشتم، اما نشد. ما سعی کردیم نیمه اول را کنترل کنیم و به گل برسیم، اما این اتفاق رخ نداد. در کل فکر می‌کنم لیاقت این بازی همین نتیجه تساوی صفر- صفر بود، البته با توجه به جایگاهی که تراکتورسازی در فوتبال ایران دارد این یک امتیاز برای ما بسیار خوب بود.

وی ادامه داد: خودم ناراحتم از اینکه بازی تراکتورسازی و استقلال خوزستان چنین کیفیتی داشت. ما به تبریز آمده بودیم که نبازیم و امتیاز بگیریم، همین اتفاق هم رخ داد، اما نه با بازی خوب و با کیفیت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: سال گذشته تا هفته پنجم دو امتیاز داشتیم، اما الان ۱۰ امتیاز داریم که این یعنی نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته‌ایم. همین امروز هم قصد داشتیم در نیمه اول کار تراکتورسازی را تمام کنیم، اما نشد. نیمه دوم هم طبیعی بود که تراکتورسازی بیشتر روی دروازه ما حمله کند و دل به ضدحمله ببندیم.

ویسی

ویسی درباره اینکه چه نظری درباره تراکتورسازی دارد تصریح کرد: وقتی بازیکنانی چون رحمانی و ثاقبی در تیمی ذخیره باشند یعنی اینکه آن تیم، تیم بزرگی است.هرچند شاید این نتیجه برای تراکتورسازی با آن عظمتش سنگین باشد. باز هم تأکید می‌کنم ممکن است از نحوه بازی راضی نباشم، اما از یک امتیازی که گرفتیم، رضایت دارم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان ادامه داد: وقتی بازی زیبا و جذاب نباشد، قطعاً دو تیم در طراحی حملات هم نمی‌توانند خوب باشند، در مجموع امروز مدافعان ما مخصوصاً کولی‌بالی خوب بودند و خط هافبک‌مان هم روز تقریباً خوبی را پشت سر گذاشت، هرچند نمی‌توانم بگویم دروازه‌بان‌مان روز خوبی داشت، چون موقعیتی روی دروازه‌مان ایجاد نشد.

ویسی در خاتمه درباره تعطیلی لیگ اظهار داشت: این تعطیلی ها در جاهای دیگر نیز وجوددارد. مثلا برای برگزاری جام حذفی ممکن است یک هفته لیگ تعطیل شود. این مساله مشکل خاصی نیست و فکر نمی کنم بازیکنی از ما در این مدت مصدوم شود.

 

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :