سرمربی تراکتورسازی تبریز درباره اخراج بازیکن تیمش توسط محسن قهرمانی گفت: نمی دانم او به داور توهین کرده یا کار دیگری انجام داده است، با او صحبتی در این مورد نداشته‌ام و فکر کنم آقای فردوسی‌پور در برنامه ۹۰ آن را بررسی خواهد کرد.

به گزارش تبریزمن، تونی اولیورا سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از پیروزی دو بر یک شاگردانش برای بر فولاد در دقایق پایانی، با حضور در کنفرانس مطبوعاتی از کسب این سه امتیاز ارزشمند ابراز رضایت کرد و گفت: ما در ۱۵ دقیقه اول خوب بازی نکرده و فولاد به دلیل احتیاج خود به امتیازات با انگیزه بالا ظاهر شد و پرس زیادی بر روی بازیکنان ما انحام داد، اما پس از آن توانستیم توپ را خوب در زمین بازی به گردش دربیاوریم و از کناره ها استفاده کنیم و در نهایت پس از آغاز نیمه دوم به گل برسیم. هم گل فولاد و هم گل اول ما بسیار زیبا بود و هواداران از دیدن آن ها لذت بردند. پس از اخراج دو بازیکن از هر تیم هم مجددا بازی به تعادل کشیده شد و  ما در نهایت جنگیدیم و توانستیم در دقایق پایانی به هدف مان که کسب پیروزی بود برسیم.

تونی اولیویرا

اولیویرا در مورد داوری بازی نیز گفت: من در مورد داوری و قضاوت‌ها دیگر صحبت نمی‌کنم، اگر میخواستم صحبت کنم باید پس از بازی برابر سپاهان و نفت در سال گذشته صحبت می‌کردم.

وی همچنین درباره اخراج بازیکن تیمش توسط محسن قهرمانی گفت: نمی دانم او به داور توهین کرده یا کار دیگری انجام داده است، با او صحبتی در این مورد نداشته ام و فکر کنم آقای فردوسی پور در برنامه ۹۰ آن را بررسی خواهد کرد!


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :