به گزارش تبریزمن، سامان نریمان جهان بازیکن سریع و تکنیکی تیم تراکتورسازی در خصوص دیدار عصر جمعه تیمش در برابر نفت تهران به خبرنگار تبریزمن گفت: اولین بازی لیگ حساسیت ها و دشواری های خاص خود را دارد، از طرف دیگر هم این فصل تراکتور باید در بازی اول به مصاف تیم قدرتمند نفت تهران برود و همین امر حساسیت بازی را دوچندان کرده است.

نریمان جهان ادامه داد: با این حال تیم ما برای قهرمانی هیچ بهانه ای ندارد و باید از همان ابتدای فصل تمام امتیازات را کسب کند. هر امتیازی که در اول فصل از دست بدهیم، در روز های آخر برای ما مشکل ساز خواهد شد و در صورتی که فرصت قهرمانی را از دست بدهیم، افسوس امتیازات از دست رفته را خواهیم خورد.

بازیکن محبوب تراکتوری ها افزود: فصل گذشته خاطرات چندان خوبی از بازی های پایانی و به خصوص بازی با نفت در ذهن ما بر جا نماند اما با این حال آن بازی را باید به باد فراموشی سپرده و تمام تمرکز خود را روی فصل جدید و بازی های جدید بگذاریم. این تنها راهی است که می توانم بدشانسی ها و کم لطفی های گذشته را با قهرمانی در رقابت های لیگ پیش رو جبران کنیم.

نریمان جهان در خاتمه افزود: هواداران در تمرینات ما را شگفت زده کردند و اصلا انتظار حضور آن ها با این تعداد زیاد در تمرینات تیم را نداشتیم. با این حال امیدوارم در بازی روز جمعه نیز این حمایت ها ادامه داشته و در حضور هزاران هوادار تراکتور شاهد برتری تیم در بازی اول فصل باشیم.

نریمان جهان


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :