دروازه بان تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: لیگ امسال بسیار سخت تر از لیگ سال گذشته است و به نظر من تیم های بیشتری از شانس قهرمانی برخوردارند.

به گزارش تبریزمن، رضا موثق دروازه بان تیم فوتسال دبیری تبریز بعد از برد این تیم در بازی اول لیگ در گفت و گو با تبریز من اظهار داشت: برد خوبی که در بازی اول لیگ بدست آوردیم شرایط روحی تیم خیلی خوب شده است و با انگیزه و انرژی بالای به بازی های بعد نیز خواهیم رفت.

وی افزود: تمرینات خود را قبل از سایر تیم ها شروع کرده ایم و همین موضوع باعث این باعث شده است تیم از لحاظ فنی و بدنی شرایط خوبی را داشته باشد و از این نظر نسبت به سایر تیم ها بهتر هستیم.

دروازه بان تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: امسال من از لحاظ فنی و و روحی در شرایط خوبی قرار دارم و با صلاح دید کادر فنی به تیم کمک خواهم کرد که امیدوارم مثل قبل برای تیم بتوانم کمک کنم.

موثق در مورد لیگ امسال گفت: لیگ امسال بسیار سخت تر از لیگ سال گذشته است و به نظر من تیم های بیشتری از شانس قهرمانی برخوردارند ولی تیم ما هم جزو تیم های مدعی قهرمانی است و برای تکرار قهرمانی همه تلاش خود را خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما در این هفته میزبان فردوسی مشهد است که با استفاده از امتیاز میزبانی به چیزی جز برد مقابل این تیم فکر نمی کنیم.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: بازی سختی را هم در مقابل مس سونگون در پیش داریم که از تیم های خوب لیگ و از مدعیان اصلی قهرمانی است و در بازی دربی هم تلاش خواهیم کرد برنده از زمین خارج شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :