بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: هدف ما کسب سه امتیاز بازی بود که موفق هم شدیم به آن برسیم و با این برد در جمع تیم های بالای جدول باقی بمانیم و امیدوارم در بازی های بعد نیز به روند برد های خود ادامه دهیم.

به گزارش تبریزمن، حسین طیبی بازیکن تیم فوتسال مس سونگون در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد بازی مقابل آذرخش بندرعباس اظهار داشت:بازی بسیار خوبی بود و تیم ما هم با آمادگی کامل مقابل این تیم بازی کرد و موفق هم شدیم با نمایش خوب سه امیتاز بازی را کسب کنیم.

وی افزود:هدف ما کسب سه امتیاز بازی بود که موفق هم شدیم به آن برسیم و با این برد در جمع تیم‌های بالای جدول باقی بمانیم.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت:داوری بازی خوب بود و مشکل خاصی نداشت و اگر هم در برخی از صحنه‌ها مشکل به وجود می‌آید طبیعی است و داوری شرایط سختی را دارد.

وی تصریح کرد: ما برای قهرمانی تلاش می‌کنیم و به سایر تیم‌ها کاری نداریم ولی امسال ما با برنامه‌ریزی که داریم همه تلاش خود را خواهیم کرد تا به قهرمانی برسیم .

طیبی گفت:تأسیسات از اصلی‌ترین رقیب‌ها تیم ما است و باوجود وحید شمسایی و بازیکنان ملی‌پوش دیگر که در این تیم هستند یکی از قدرتمندترین تیم های لیگ هستند ولی ما به تیم‌های دیگر کاری نداریم و سعی خواهیم کرد باقدرت به کار خود ادامه دهیم.

وی تأکید کرد: هنوز در اوایل لیگ هستیم و از الآن چیزی مشخص نیست ولی در بین این تیم‌ها چند تیم برای قهرمانی تلاش می‌کنند مه تیم ما هم تلاش می‌کند به قهرمانی برسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :