بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت : تیم ازلحاظ آمادگی در شرایط ایده آلی قرار دارد و با تمریناتی هم که داشتیم در شرایط بسیار خوبی هستیم و برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.

به گزارش تبریزمن، فرهاد فخیم بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در مورد بازی این تیم با فردوسی مشهد اظهار داشت: با توجه به این‌که ما در اولین دیدار خود به برتری رسیده‌ایم و این باعث شده است تا بازیکنان تیم از انگیزه بالایی برخوردار باشند و برای دیدار با فردوسی هم با تمام توان و انگیزه بازی خواهیم کرد تا به پیروزی برسیم.

وی افزود: مایکی از اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی در لیگ امسال هستیم و باید با تمام قدرت و توان در مقابل حریفان خود بازی کنیم تا با نتیجه خوب از زمین‌بازی خارج شویم.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز تصریح کرد: تیم فردوسی در بازی قبلی خود بازنده بازی بوده و برای جبران نتیجه به زمین خواهد آمد ولی ما هم انگیزه بالایی داریم و نباید تیم حریف را دست‌کم بگیریم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم از لحاظ آمادگی در شرایط ایده آلی قرار دارد و با تمریناتی هم که داشتیم در شرایط بسیار خوبی هستیم و برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.

فخیم در مورد افت فشار دروازه بان دبیری در بازی قبلی گفت: دروازه بان برزیلی ما در بازی قبلی با توجه به شرایط بازی دچار افت فشار شد که بعد از بازی مداوا شد و مشکل خاصی ندارد و در بازی‌های بعد در اختیار تیم خواهد بود.

وی در مورد بازی با مس سونگون در هفته آینده گفت: ما تمرکز اصلی خود را برای بازی با فردوسی گذاشته‌ایم و به بازی با مس هنوز فکر نمی‌کنیم چون هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و باید با آرامش جلو برویم و نباید بازی با مس را هم زیاد مهم جلوه دهیم.

بازیکن تیم فوتسال دبیر تبریز گفت:ما سه بازی پشت سر هم در تبریز داریم و اگر موفق شویم در این سه بازی نتایج خوبی را کسب کنیم و به برتری برسیم شرایط تیم بسیار خوب خواهد شد که امیدوارم چنین شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :