معاون عمران و محیط زیست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: برای ۷۴۹ هزار و ۳۶۱ نفر در ۷۶۵ شهرک و ناحیه صنعتی کشور اشتغال زایی شده است.

به گزارش تبریزمن، فتحعلی محمدزاده روز سه شنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، با بیان اینکه فلسفه وجود شرکت شهرک های صنعتی تامین زیرساخت های واحدهای صنعتی است، گفت: تسریع در ارائه خدمات زیربنایی در سال ۹۵ جزو اولویت های ماست.
وی افزود: با توجه به محدودیت منابع در شرکت های شهرک های صنعتی با همین منابع محدود در استان ها پروژه ها اولویت بندی شده و نیاز اولیه صاحبان صنایع تامین خواهد شد .
محمد زاده اظهار کرد: تقویت زیرساخت شهرک های صنعتی پیش نیاز جذب سرمایه بخش خصوصی است.
مدیرعامل پیشین شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی هم با اعلام اینکه دو هزار و ۱۲۲ واحد صنعتی در شهر ک های صنعتی استان فعالیت می کنند، گفت: ۷۵۲ واحد در یکسال گذشته فعالیت خود را شروع کرده اند .
محمدعلی عسگری با اشاره به اینکه ۱۳ شهرک و نواحی صنعتی جدید استان در طول چهار سال گذشته عملیاتی شده است ، افزود: تعداد شهرک ها و نواحی صنعتی دارای برق در چهار سال گذشته از ۳۳ به ۴۵ و شهرک ها و نواحی صنعتی دارای گاز از ۲۵ به ۴۰ مورد رسیده است.
در این آئین از زحمات محمد علی عسگری تقدیر و سید مرتضی نیرومند به عنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی معرفی شد.
وی پیش از به این به عنوان معاون معدن سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی فعالیت می کرد.
براساس اعلام سازمان صنایع کوچک ، در شرایط حاضر، از ۹۴۵ شهرک و ناحیه مصوب کشور تا پایان آذر ماه امسال ۳۶ هزار و ۵۹۷ واحد صنعتی در قالب ۷۶۵ شهرک و ناحیه صنعتی به بهره برداری رسیده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :