به گزارش تبریزمن، دیدار تیم تراکتورسازی و سپاهان اصفهان که از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز شده بود دقایقی قبل با نتیجه دو بر یک به نفع تراکتورسازی به پایان رسید.

اشتباه خالد شفیعی در دفع توپ سزار را صاحب فرصت گلزنی کرد که این بازیکن با پاس به رسول نویدکیا او را مقابل دروازه خالی سپاهان قرار داد تا این بازیکن بعد از یک سر توپ و جای گذاشتن دو مدافع تراکتورسازی شوت‌زنی کند و ضربه او بعد از برخورد به خلیل‌زاده تبدیل به گل اول مسابقه شود.

پرتاب سینا عشوری را شفیعی با ضربه سر زد که نانگ برخلاف موقعیت قبل که از دست داده بود با زانوی خود دروازه سپاهان را باز کرد.

داور: اشکان خورشیدی ؛ کمک‌ها: علیرضا ایلدروم، تورج عیوض‌محمدی و علی احمدی / ناظر داوری: افشاریان

اخطار

سعید آقایی(۴۴) – مهدی شریفی(۹۰) از تراکتورسازی
عبدالله کرمی(۵۹) از سپاهان

اخراج:

فوضیل موسی‌اف(۸۲) از سپاهان

ابتدای مسابقه دو تیم سعی حفظ توپ در میانه زمین و نیم نگاهی به دروازه حریفشان داشتند که تراکتورسازی نمایش برتری ارائه کرد. دقیقه ۱۱ که تک به تک سزار از دست رفت بازی روند هجومی گرفت و چند ثانیه پس از این فرصت، سپاهان موفق شد روی پاس سزار و حرکت و شوت بادقت رسول نویدکیا به گل برسد.

پس از آن شاگردان قلعه‌نویی برای جبران نتیجه تلاش می‌کردند که بعد از از دست رفتن چند موقعیت بالاخره توانستند دقیقه ۲۸ گل تساوی را روی پرتاب دست عشوری که تاکتیک این تیم بود و ضربه سر شفیعی و دخالت نانگ به گل برسند. تراکتورسازی که به دنبال گل‌های بیشتر بود دست از حمله بر نداشت اما تلاش آنها همانند بازیکنان سپاهان بی‌ثمر بود تا دو تیم با تساوی یک بر یک راهی رختکن شوند.

نیمه دوم این دیدار مهم را، تراکتوری‌ها خوب آغاز کردند و در چند صحنه توانستند موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه رحمان احمدی ایجاد کنند که این موقعیت‌ها یکی پس از دیگری از دست رفت یا این که آفساید گرفته شد و در حالی که این بازی با تساوی یک بر یک روبه‌پایان بود، مهدی شریفی در دقیقه ۹۴ موفق به زدن گل پیروزی تیمش شد و این بازی با پیروزی دو بر یک تیم تراکتورسازی به پایان رسید.

تراکتورسازی

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، شجاع خلیل‌زاده، محمد ایران‌پوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، آگوستو سزار، سینا عشوری، سروش رفیعی، شاهین ثاقبی(۴۶- بختیار رحمانی) و آلویز نانگ(۶۹- فرزاد حاتمی)
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

سپاهان

رحمان احمدی، عبدالله کرمی، محمدعلی احمدی، وریا غفوری، سعید قائدی‌فر، علی کریمی، فوضیل موسی‌اف، رسول نویدکیا(حسین فاضلی ۷۲)، محرم نویدکیا(۴۶- محمدرضا خلعتبری)، رضا میرزایی(۷۷- حسین پاپی) و لوسیانو پریرا
سرمربی: ایگور استیماچ


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :