به گزارش تبریزمن به نقل از سایت رسمی باشگاه، تراکتورسازان با برتری مقابل الهلال عربستان باوجوداینکه توانستند صعود خود را به دور بعدی رقابت‌ها قطعی کنند یک رکورد جالب نیز بر جای گذاشتند.

رقبای شاگردان امیر قلعه‌نویی در ۵ دیدار برگزارشده تنها یک‌بار موفق به باز کردن دروازه محمدرضا اخباری شدند که این یک‌بار هم در دیدار مقابل پاختاکور در ازبکستان صورت گرفت.

به‌جز این دیدار محمدرضا اخباری موفق شده است در ۴ دیدار مقابل الجزیره امارات (رفت‌وبرگشت)، پاختاکور ازبکستان و الهلال عربستان دروازه خود را بسته نگه دارد که این نشان از انسجام تیمی سرخ پوشان در کارهای دفاعی است.

تراکتورسازان در حالی تنها یک گل در ۵ دیدار لیگ قهرمانان دریافت کردند که میانگین ۰٫۲ گل خورده در هر بازی را به ثبت رساندند که هیچ تیمی در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا نتوانسته چنین دژ مستحکمی در مقابل حریفان خود ایجاد کند به‌طوری‌که سایر تیم‌ها گل‌های خورده بیشتری نسبت به این نماینده فوتبال کشورمان دارند.
لوکوموتیو ازبکستان، ذوب‌آهن اصفهان و لخویا قطر از غرب آسیا و اف سی سئول کره جنوبی از شرق آسیا از بین تیم‌های حاضر در این مسابقات تاکنون از ۴ دیدار خود ۲ گل دریافت کرده‌اند که میانگین ۰٫۵ گل خورده در هر بازی را برای خود به ثبت رسانده‌اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :