به گزارش تبریزمن، امیر کلاهدوز رکابزن تیم پتروشیمی تبریز روز سه شنبه مرحله چهارم از هفتمین دور تور بین المللی دوچرخه سواری سینگ کاراک اندونزی را فتح کرد و زودتر از رکابزنان ۳۵ کشور دیگر از خط پایان گذشت.

رکابزنانی از دو تیم پتروشیمی تبریز و پیشگامان کویر یزد از جمهوری اسلامی ایران تاکنون سه مرحله از این تور بین المللی را فتح کرده اند و مرحله نخست نیز به دلیل برخی اختلالات در سیستم بی سیم و توقف مسابقه برنده ای نداشت.

مرحله چهارم از ۹ مرحله این تور بین المللی امروز به مسافت ۱۶۳٫۵ کیلومتر از سلوک پدالد تا ساواه لونتو اندونزی برگزار شد که در پایان امیر کلاهدوز رکابزن ۲۲ ساله تیم پتروشیمی تبریز با ثبت زمان چهار ساعت و ۳۰ دقیقه و ۱۹ ثانیه زودتر از همه از خط پایان گذشت و برنده این مرحله شد.

توماس لباس از تیم بریجستون و کرافورد داری کینان نیز سوم و چهارم شدند. امیر زرگری از تیم پیشگامان و دارنده پیراهن طلایی، چهارمین راکابزنی بود که با ثبت زمان چهار ساعت و ۳۰ دقیقه و ۱۹ ثانیه از خط پایان گذشت و با ثبت ۱۲ ساعت و ۲۶ دقیقه و ۴۱ ثانیه در مجموع مراحل دوم ، سوم و چهارم از این پیراهن دفاع کرد و همچنان آن را بر تن می کند.

در مجموع ۱۲۱ راکابزن از ۲۱ تیم در مرحله چهارم از تور سینگ کاراک شرکت داشتند و به رقابت پرداختند.

آرومین معظمی گودرزی از تیم پیشگامان پنجمین رکابزنی بود که با یک ثانیه تفاوت نسبت به زرگری خط پایان را طی کرد و رحیم امامی از همین تیم چهار ثانیه بعد موفق شد از خط پایان عبور کند.

قادر میزبانی، میرصمد پورسیدی و احد کاظمی از تیم پتروشیمی تبریز و رامین مهربانی آذراز تیم پیشگامان کویز یزد نیز رتبه های هفتم تا دهم این مرحله را بدست آوردند.

مهدی سهرابی رکابزن تیم پتروشیمی تبریز نیز روز گذشته برنده سومین و طولانی ترین مرحله از هفتمین دور تور دوچرخه سواری سینگ کاراک اندونزی شد و دومین مرحله را امیر زرگری رکابزن تیم پیشگامان کویر فتح کرده بود.

در رده بندی سلطان کوهستان تاکنون هاتسویاما از تیم بریجستون با ۱۵ امتیاز در صدر بود، اما براساس گزارش خبرگزاری آنتارا اندونزی اکنون آروین معظمی گودرزی از تیم پیشگامان ۴۱ امتیازی است و به دنبال آن احد کاظمی از تیم پتروشیمی تبریز با ۳۴ امتیاز و رحیم امامی از پیشگامان با ۳۱ امتیاز قرار دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :