شاگردان فراز کمالوند موفق شدند با تک گل محمد امین درویشی صبایی ها را در نیمه اول مغلوب کنند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم گسترش فولاد تبریز و صبای قم از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفته اند که این دیدار در نهایت در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود گسترش فولاد خاتمه یافت.

از همان دقایق ابتدایی بازی شاگردان فراز کمالوند با توجه به میزبانی و نیاز شدید به کسب سه امتیاز این دیدار خانگی، بازی را هجومی آغاز کرده و به دنبال ایجاد کردن موقعیت بودند.

با این حال رفته رفته بازی متعادل شده و شاگردان شهریار کم کم خود را در زمین بازی پیدا کردند اما در دقیقه ۳۵ ام بازی روی اشتباه حامد لک، دروازه صبایی ها روی ضربه سر محمد امین درویشی باز شد تا امید های آبی پوشان تبریزی برای ادامه کار بیشتر شود.

در دقایق آتی پس از گل، صبایی ها با انگیزه و تلاش بیشتر خواهان جبران نتیجه شدند اما در نهایت ناکام مانده و بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود گسترش فولاد در نیمه اول خاتمه یافت.

ترکیب گسترش فولاد برای این بازی: داود نوشی صوفیانی(۱)، امید نظامی پور(۲)، لئوناردو پیمنتا(۴)، مگنو باتیستا (۵)، محمد ابراهیمی(۱۰)، ، محمد امین درویشی (۱۹)، محمد نصرتی(۲۰)، سید مهدی سیدصالحی(۱۲)، سید محسن حسینی(۱۴)، داریوش شجاعیان(۲۳) و مصطفی اکرامی(۷۷)


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :