به گزارش تبریزمن، رقابت های فوتبال اروپا از چندی پیش با برگزاری دیدار های دوستانه آغاز شد تا در نهایت جذاب ترین لیگ فوتبال جهان نیز کار خود را آغاز کند. این درحالی است که رقابت های لالیگا، بوندس لیگا و سری آ نیز در کمتر از یک هفته آینده بازی های خود را آغاز خواهند کرد.

لیگ جزیره در فصل جدید خود با توجه به قرارداد حق پخش جدید، بنیان مالی فوق العاده بالایی بدست آورده و ۲۰ تیم حاضر در رقابت ها با جذب ستارگات سایر لیگ ها، بیش از پیش قدرتمند شده اند. در این میان تیم های آرسنال، چلسی، منچسترسیتی، منچستریونایتد و لیورپول پرطرفدارترین تیم های جزیره می باشند که مثل همیشه رقابت قهرمانی در بین آن ها فوق العاده جذاب بوده و نفس ها را در سینه حبس خواهد نمود.

چلسی قهرمان فصل گذشته رقابت ها با حفظ بازیکنان اصلی خود سعی در تکرار قهرمانی فصل گذشته را دارد، با این حال لجبازی های آقای خاص برای عدم جذب بازیکنان جدید کار دست این تیم داده، به طوری که مدافع عنوان قهرمانی از دو بازی ابتدایی خود در لیگ، تنها یک امتیاز به دست آورده و در قعر جدول به سر می برد.

آرسنالی ها با جذب پیتر چک، پس از سال ها از کمبود دروازبانی مطمئن در ترکیب خود آسوده خاطر شده و دروازه خود را بیمه کردند، هر چند چک در باخت هفته اول توپچی ها مقصر اصلی بود.

در این میان منچستریونایتد همچون فصل گذشته دست به جیب شده و بازیکنان فراوانی از جمله باستین شوان اشتایگر، ستاره بایرن مونیخ را به الدترافورد آورده است. شیاطین سرخ تا به این جا نتایج خوبی گرفته و ۶ امتیاز کامل خود را بدست آورده اند.

سیتیزن ها با مالک متمول عرب خود، در فصل جدید تنها یک بازیکن پر سر صدا خریدند، رحیم استرلینگ بازیکنی بود که به اعتقاد خیلی ها ارزش مبلغ پرداختی بالای سیتی به لیورپول را نداشت، در این میان جیمز میلنر نیز از دیگر خرید های سیتی بود. با این حال دو برد سه بر صف شاگردان پیگیرینی نشان داده که آبی های شهر منچستر مدعی ترین مدعی قهرمانی این فصل رقابت ها هستند.

آنفیلدی ها اما پس از یک فصل کابوس وار دیگر، با جذب بازیکنان جدید توانسته اند دو بازی پشت سر هم را هر چند به سختی، اما با پیروزی پشت سر گذاشته و به روز های آینده امیدوار باشند.

در ادامه نگاهی داریم به بازی های هفته دوم لیگ جزیره:

[ مهمترین بازی هفته: منچسترسیتی ۳ – ۰ چلسی/ فاجعه ترین چلسی آقای خاص ]

دیدار تیم های چلسی و منچستر سیتی از هفته ی دوم لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر برگزار شد.

در دقیقه ی ۳۱ سرخیو آگوئرو موفق شد گل اول بازی را برای منچستر سیتی به ثمر برساند تا نتیجه ی بازی ۱-۰ به سود سیتی رقم بخورد.

در دقیقه ی ۷۹ وینسنت کمپانی موفق شد اختلاف را به ۲ گل برساند تا نتیجه ی بازی ۲-۰ به سود سیتی رقم بخورد.

دقایقی پس از به ثمر رسیدن گل دوم سیتی، فرناندینیو موفق شد در دقیقه ی ۸۵ گل سوم را برای منچستر سیتی به ثمر برساند تا کار چلسی را تمام کرده باشد.

در نهایت سیتی موفق شد با نتیجه ی ۳-۰ چلسی را شکست دهد تا چلسی و مورینیو در هفته ی دوم لیگ برتر انگلیس با چالشی جدی روبرو باشند.

 – ترکیب دو تیم و آمار بازی –

پس از تساوی نا امید کننده در هفته اول، اخراج پزشک زن و محبوب تیم از حضور در کنار زمین، اخراج تیبو کورتوآ و نخریدن بازیکن، این باخت سنگین فشار ها را بر روی آقای خاص بسیار سنگین کرده است. باید دید مغز متفکر فوتبال چه تدبیری برای بازی های ضعیف و بی انگیزه تیمش در ادامه راه دارد.

[ منچستر یونایتد ۱-۰ استون ویلا؛ ادامه روند رو به رشد شیاطین سرخ در مسیر قهرمانی ]

تیم های منچستر یونایتد و استون ویلا در ورزشگاه ویلا پارک شهر بیرمنگام در هفته ی دوم رقابت های لیگ برتر انگلستان به مصاف یکدیگر رفتند.

 در دقیقه ی ۲۹ عدنان یانوزای ستاره ی جوان و آینده دار یونایتد تک گل بازی را برای این تیم به ثمر رساند تا نتیجه ۱-۰ به سود آنها رقم بخورد.

 در نهایت منچستر یونایتد موفق شد با نتیجه ی ۱-۰ استون ویلا را در خانه ی خودش شکست دهد و در هفته ی د وم رقابت ها روند رو به رشد خود را ادامه دهد.

 – ترکیب دو تیم و آمار بازی –

پس از ترک منچستر توسط بازیکنانی مثل دی ماریا و فالکائو، بازیکنان جایگزین همچون دیپای و رونی و اشنایدرلین عملکرد خوبی از خود به نمایش گذشته و توانسته اند در دو هفته ابتدایی امتیازات کامل را برای شیاطین سرخ بدست آورند. باید دید در ادامه کار وضعیت برای شاگردان لوئی فن خال به چه ترتیب خواهد بود.

[ کریستال پالاس ۱-۲ آرسنال؛ پیروزی توپچی ها در دربی فوق العاده حساس جنوب لندن ]

و تیم فوتبال کریستال پالاس و آرسنال از ساعت ۱۷ به وقت تهران در ورزشگاه سل هارست پارک شهر لندن به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت شاگردان آرسن ونگر با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسیدند. این اولین پیروزی توپچی در فصل جدید لیگ برتر انگلیس به شمار می رود.

اولیویر ژیرو در دقیقه ۱۶ و الکسیس سانچز در دقیقه ۵۵ گل های آرسنال را به ثمر رساندند و جوئل وارد در دقیقه ۲۸ تم گل کریسال پالاس را به ثمر رساند.

آرسنال با پیروزی در دربی جنوب شهر لندن با ۳ امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفت و کریستال پالاس هم با ۳ امیتازی که از هفته اول به دست آورده بود در جاشگاه ششم قرار دارد.

– ترکیب دو تیم و آمار بازی –

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user38503/untitled_1.jpg

پس از باخت غیرقابل پیش بینی در هفته اول، توپچی های لندن با توپ پر راهی پالاس شده و از همان ابتدا دروازه این تیم را به توپ بستند، گلزنی ژیرو در این دیدار از نکات جالب بازی بود. هواداران آرسنال خواهان مهاجمی جدید در تیم خود، همچون کریم بنزما یا کاوانی می باشند. باید دید ونگر تا پایان فصل نقل و انتقالات چه تصمیماتی اتخاذ خواهد کرد.

[ لیورپول ۱-۰ بورنموث؛ بازندگان سربلند آنفیلد ]

آخرین بازی هفته ی دوم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد، شهر لیورپول، بین دو تیم لیورپول و بورنموث برگزار شد.

در دقیقه ی ۲۶ کریستیان بنتیکه بازیکن تازه پیوسته به لیورپول موفق شد تک گل بازی را برای این تیم به ثمر برساند تا نتیجه ی بازی ۱-۰ به سود لیورپول رقم بخورد.

در نهایت لیورپول موفق شد با نتیجه ی ۱-۰ بورنوث را در خانه شکست دهد و شرایط خود را در جدول لیگ برتر بهبود ببخشد.

 – ترکیب دو تیم و آمار بازی –

Untitled

این برد و برد هفته اول لیورپول در عین شکننده بودن، توانسته روحیه خوبی به شاگردان برندن راجرز داده و آن ها را برای ادامه فصل امیدوار تر کند. باید منتظر ماند و دید که لک لک های آنفیلد تا چه حد می توانند خود را به قهرمانی نزدیک کنند.

[ نتایج کامل بازی های هفته دوم لیگ برتر انگلیس ]

برنامه بازی های لیگ انگلیس

[ جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در پایان هفته دوم ]

جدول رده بندی لیگ انگلیس هفته دوم

[ جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس در پایان هفته دوم ]

جدول گلزنان لیگ انگلیس

[ برنامه بازی های هفته سوم لیگ برتر انگلیس ]

هفته سوم لیگ جزیره

• • تصاویر منتخب از بازی های مهم هفته دوم لیگ جزیره( برای مشاهده کیفیت بهتر روی تصاویر کلیک کنید ):

Aston Villa v Manchester United - Premier League

Aston Villa v Manchester United - Premier League

Aston Villa v Manchester United - Premier League

FBL-ENG-PR-ASTONVILLA-MANUTD

Aston Villa v Manchester United - Premier League


 

569697467ME00031_Crystal_Pa

569697467ME00008_Crystal_Pa

569697467ME00016_Crystal_Pa

569697467ME00040_Crystal_Pa

DV2101665

569697467ME00060_Crystal_Pa

569697467ME00061_Crystal_Pa

569697467ME00050_Crystal_Pa

569697467ME00058_Crystal_Pa

569697467ME00012_Crystal_Pa


569697949AL00023_Manchester

DV2101757

569697949AL00032_Manchester

569697949AL00020_Manchester

سیتی چلسی

569697949AL00025_Manchester

569697949AL00001_Manchester


 

بنتکه لیورپول 2015

Liverpool v A.F.C. Bournemouth - Premier League

گل بنتکه هفته دوم لیورپول

لیورپول 2015 بنتکه

لیورپول 2015 هفته دوم

لیورپول 2015

FBL-ENG-PR-LIVERPOOL-BOURNEMOUTH


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :