استاندار آذربایجان شرقی گفت: دستاورد های برجام بسیار خوب بوده و صنعتگران و تولیدکنندگان کشور توانسته اند با استفاده از این فرصت جایگاه خود را بالا برده و روند رو به رشدی داشته باشند.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده ظهر شنبه در بیست و دومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی کشور در تبریز گفت:دولت تدبیر و امید در شرایط بسیار خاصی مسولیت کشور را پذیرفت و در این مدت هم عملکرد بسیار خوبی در بخش توسعه صنعت و تولید این دولت داشته است.

وی افزود: در سال های اخیر با توجه به اقداماتی که صورت گرفته است، کشور جایگاه خوبی را در بخش توسعه صنعت و صادارات پیدا کرده و این کار به دلیل اقدامات خوبی بود که در نتیجه برجام صورت گرفته است.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دستاورد های برجام برای کشور بسیار خوب بوده و در این مدت صنعت گران و تولید کنندگان توانسته اند با استفاده از برجام جایگاه خود را بالا ببرند و روند رو به رشدی داشته باشند.

وی تصریح کرد: برگزاری این همایش با هدف رفع مشکلات تولید و موانع، منشاء تحولات بسیار سازنده ای بوده و در سال های گذشته با برگزاری این همایش اقدامات بسیار خوبی در بخش صنعت در کشور انجام شده است.

جبارزاده در پایان تصریح کرد: اگر در سال های قبل قدرت هر کشور به صلاح و امکانات جنگی بود، اکنون قدرت در علمی است که منجر به تولید صنعت شود که این نقش بسیار بالایی در تولید و صنعت کشور دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :