رئیس هیات بازرسی انتخابات آذربایجان شرقی نسبت به برخی تحرکات خلاف قانون کاندیداهای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی هشدار داد.

به گزارش تبریزمن، “علی نواداد” صبح امروز در نشست هماهنگی دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: برخی گزارش ها از تحرکات تبلیغاتی خلاف قانون تعدادی از نامزدهای انتخابات می رسد که نباید ادامه پیدا کند.

وی خطاب به فرمانداران حوزه های انتخابیه، گفت: فرماندران باید به تخلفات قبل از انتخابات توجه ویزه ای داشته باشند و هر گونه تخلف را به هیات بازرسی استان گزارش کنند.

نواداد با دعوت مردم به حضور حداکثری در دور دوم انتخابات، گفت: مسئولان اجرایی انتخابات در استان به مور قانون عمل می کنند و خوشبختانه در انتخاباتی که برگزار شد، شاهد کمترین تخلف انتخاباتی و شکایت بودیم.

رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان نیز در این جلسه گفت: انتخاباتی بی حاشیه و کاملا امن را پشت سر گذاشتیم و این موفقیت در سایه مد نظر قرار دادن رضایت خداوند و عمل به مور قانون توسط مسئولان اجرایی انتخابات استان به دست آمده است.

محمود چمنی افزود: انتخابات با وحدت رویه و هماهنگی خوب با هیات نظارت بطور کم نظیری روان، بی حاشیه، سالم و امن برگزار شد و هفته تبلیغات هم با توجه به فضاهای جدید تبلیغاتی با شیوه ای جدید و تمیز برگزار شد که در این خصوص باید از همکاری های شهرداری تبریز تشکر کنیم.

وی در پایان از دستگاه قضایی استان هم بابت اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از بروز تخلفات انتخاباتی تشکر کرد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :