مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: بامداد امروز برخورد پیکان وانت با تیر چراغ‌برق منجر به مصدومیت ۶ تن در تبریز شد.

به گزارش تبریزمن،  حبیب حسینقلی‌زاده در تبریز اظهار داشت: ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه بامداد سه‌شنبه ۷ اردیبهشت، به دنبال برخورد خودرو پیکان وانت با تیر چراغ‌برق، مصدومیت ۶ نفر را به دنبال داشت.

وی گفت: این حادثه در اتوبان پاسداران تبریز، نرسیده به میدان فهمیده و در برخورد پیکان وانت با تیر چراغ برق روی داد و اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان تبریز، پایگاه‌های اورژانس ۲۱۰ و ۲۰۹ را به محل حادثه اعزام کرد و همچنین به علت حبس شدن راننده خودرو در داخل کابین، عوامل آتشنشانی نیز به محل اعزام و راننده پیکان وانت را رهاسازی کردند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی در ادامه گفت: با بررسی صحنه حادثه و وضعیت مصدومان توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵، از مصدومیت ۶ نفر خبر دادند که مصدومان با انجام اقدامات پیش‌بیمارستانی به بیمارستان امام رضا تبریز انتقال داده شدند.

حسینقلی‌زاده در ادامه مطلب حادثه گفت: ازدحام مردم در صحنه‌های حادثه، ضمن اینکه از خدمات‌رسانی تکنسین‌‌های اورژانس جلوگیری می‌کند، در صورت بروز حوادثی از جمله انفجار خودروهای تصادفی، تعداد مصدومان را افزایش می‌دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :