رئیس شورای شهر تبریز در خصوص اظهارنظرهای محمدحسین جعفری در انتخابات هیئت رئیسه شورا گفت: برخی اظهارنظرها در شان اعضای شورا نیست و من با کسی معامله نمی کنم و به هیچ فردی هم سهم نمی دهم. من فقط با “خدا” معامله می‌کنم.

تبریزمن، سرویس شهری: شهرام دبیری در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص انتخابات روز گذشته هیئت رئیسه شورا گفت: انتخابات در جوی آرام و توام با آرامش برگزار شد و اعضای شورا نظرات خود را بیان کردند و در نهایت ۵ نفر به عنوان اعضای هیئت رئیسه با رای ۲۱ عضو شورا انتخاب شدند.

وی سپس با تاکید بر اینکه سعی می کنیم در سال آخر فعالیت شورا با تعامل و آرامش کارها را پیش ببریم، اظهار داشت: تلاش می کنیم تا با همدلی و وحدت بین اعضای شورا اعتماد و ضربه ای که پرونده ۴ عضو به شورای شهر تبریز زد و اعتماد مردم به این نهاد را کم کرد، جبران کنیم و  اعتماد مردم را دوباره به دست آوریم.

دبیری در خصوص برنامه های شورا در آخرین سال فعالیت شورای چهارم گفت: در درجه اول تلاش می کنیم تا بودجه سال ۹۵ که تصویب کرده ایم را از نظر درآمدی و اجرای پروژه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و خدماتی طبق برنامه پیش ببریم.

شهرام دبیری (3)

رئیس شورای شهر تبریز سپس افزود: همچنین در سال پیش رو تلاش می کنیم تا حسابرسی شهرداری به روز شود و بر اساس آن تعرفه خدمات شهرداری و عوارض محلی را برای سال آینده تصویب کنیم.

دبیری همچنین ادامه داد: تلاش خواهیم کرد تا بودجه سال ۹۶ را به موقع شروع کنیم و به موقع هم به تصویب برسانیم. همچنین برنامه ۵ ساله شهرداری تبریز را نیز تصویب و اجرا خواهیم کرد.

وی سپس در خصوص اعضای جدیدی که وارد شورای شهر تبریز شده اند، گفت: با تمام ۴ عضو علی البدلی که به تازگی وارد شورا شده اند تعامل و همفکری خواهیم کرد و با هم و با اتحاد برنامه ریزی های مختلف شهری و عمرانی را انجام خواهیم داد.

رئیس شورای شهر تبریز در خصوص اظهارنظرهای محمدحسین جعفری در انتخابات هیئت رئیسه شورا گفت: برخی اظهارنظرها در شان اعضای شورا نیست و من با کسی معامله نمی کنم و به هیچ فردی هم سهم نمی دهم. من فقط با “خدا” معامله می‌کنم.

دبیری در همین خصوص افزود: من نمیدانم این کجایش معامله است؟! ۵ نفر از ۲۱ نفر شورا عضو هیئت رئیسه شده اند، برخی اظهار نظرها به هیچ وجه در شان اعضای شورا نیست.

وی با بیان اینکه شورای چهارم شورای کاری است، گفت: امیدوارم پرونده ای که در در دادگستری برای ۴ عضو شورا باز شده، ختم به خیر شود و با عدالت بررسی و حکم صادر شود. من می دانم قوه قضاییه با متخلفان برخورد خواهد کرد. ولی زیر سوال بردن کل شورا به خاطر تخلف چند نفر و سوء استفاده از این موضوع درست نیست و نباید کل عملکرد شورا و شهرداری زیر سوال رود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :