مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز گفت: با برتری برابر تیم دانشگاه آزاد روند پیروزی‌های تیم دبیری در تبریز ادامه خواهد یافت.

به گزارش تبریزمن، شهرام دبیری اظهار داشت: تیم دبیری تبریز در شش بازی خانگی خود تمام حریفانش را مغلوب و ۱۸ امتیاز ممکن خانگی را کسب کرده و به دنبال حفظ این روند تا پایان فصل هستیم.

وی گفت: در هفتمین بازی خانگی خود میزبان تیم دانشگاه آزاد بوده و برابر این تیم با حمایت هواداران به یک پیروزی دیگر دست خواهیم یافت.

سرمربی سابق تیم دبیری تبریز تصریح کرد: تیم دانشگاه آزاد هر چند جزو تیم‌های پایین جدول است، اما هدایت این تیم بر عهده حسین شمس بوده که از مربیان نامی فوتسال ایران و آسیا است و نباید تیم دانشگاه آزاد را دست‌کم بگیریم.

دبیری در مورد بازیکنان غایب تیمش در بازی با دانشگاه آزاد گفت: تیم دبیری تیم بازیکن محور نیست و در تیم ما همه ستاره هستند، هر چند سه بازیکن خوب خود به نام‌های فخیم، احمدی و گرتو را نداریم، اما بازیکنان خوب جایگزین داشته و با تلاش این بازیکنان جای خالی غایبان‌مان احساس نخواهد شد.

مدیر عامل باشگاه دبیری تبریز گفت: من از تلاش مربیان و بازیکنان تیم دبیری تقدیر و تشکر می‌کنم و در کنار آن از تماشاگران تیم دبیری نیز نهایت تشکر را دارم که در تمامی شرایط حامی تیم بوده و تقریبا در تمامی بازی‌های خانگی ظرفیت سالن علم پزشکی تکمیل شده و باید عنوان کنم سرمایه اصلی باشگاه دبیری تبریز هواداران آن است و ما به داشتین چنین تماشاگرانی افتخار می‌کنیم.

به نقل از فارس، تیم فوتسال دبیری تبریز در پایان هفته یازدهم با ۲۲ امتیاز در مکان سوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

این تیم در هفته دوازدهم در تبریز میزبان تیم دانشگاه آزاد اسلامی است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :