به گزارش تبریزمن، دو تیم شهروند ساری و مس سونگون از ساعت ۱۷:۰۰ امروز از سری رقابت های هفته هشتم لیگ برتر فوتسال در خانه شهروند به مصاف هم رفتند که در نهایت نماینده فوتسال آذربایجان توانست در دیدار حساس و نفس گیر سه امتیاز تعیین کننده را بدست آورد.

شاگردان علی افضل موفق شدند در این دیدار خارج از خانه، با نتیجه ۴ بر ۳ از حریف خود پیش افتاده و برتری را از آن خود کنند. گل های مس در این بازی را حسین طیبی (۲بار )، بلو و محمد درخشانی به ثمر رساندند. برای تیم شهروند ساری نیز بابک نصیری ( گل به خودی )، محمد لطفی و طه منتظری گلزنی کردند.

با این برد، مجموع امتیازات مس به ۱۶ رسیده و مکان دومی این تیم در جدول رده بندی مسابقات برای یک هفته دیگر تضمین شد. به خصوص اینکه در هفته آینده تعقیب کنندگان اصلی این تیم یعنی میثاق و گیتی پسند دیدار سختی را در برابر هم پشت سر خواهند گذاشت اما در طرف مقابل مس بار دیگر دیدار نسبتا آسانتری را در خانه مقابل فردوسی مشهد میزبانی خواهد کرد.

در حال حاضر تاسیسات دریایی با ۲۰ امتیاز تنها تیمی است که نتایج بهتری از لاله های نارنجی کسب کرده و با ۴ امتیاز بیشتر در صدرجدول قرار دارد. با این وجود لغزش دوباره این تیم در تعداد بازی های زیاد پیش رو می تواند این فرصت را برای تعقیب کنندگان فراهم کند تا جای این تیم در صدر جدول رده بندی را بگیرند. باید منتظر ماند و دید نماینده شایسته فوتسال استان در ادامه رقابت های لیگ برتر چه نتایجی را کسب خواهد کرد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :