به گزارش تبریزمن، دیدار تراکتورسازی و استقلال خوزستان از هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۷ در ورزشگاه یادگار امام(ره)تبریز آغاز شد که در نهایت این دیدار با نتیجه سه ر صفر به سود تیم میزان خاتمه یافت.

تراکتورسازان که برای حفظ موقعیت خود در رده ی دوم جدول پا به میدان مسابقه گذاشته و نیم نگاهی نیز به صدر جدول داشتند، از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرده و به دنبال گلزنی بودند تا اینکه بعد از سه کرنر پیاپی، فرشاد احمدزاده از اشتباه مهلک پرویز کریمی استفاده کرد و روی خط دروازه با ضربه سر اولین گل تراکتور را در این دیدار به ثمر رساند. در دقایق باقی مانده نیمه اول مسابقه نیز اتفاق خاصی پیش نیامد و دو تیم راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم بازی نیز شاگردان تونی الیویرا به روند هجومی خود ادامه داده و دو بار دیگر به وسیله لوسیانو ادینهو و آندرانیک تیموریان به گل رسیده و برد خود در اولین بازی سال ۹۴ را قطعی کردند.

آندرانیک تیموریان بازیکن ملی پوش تراکتور که به خاطر خستگی در ترکیب اصلی تیم حضور نداشت در بدو ورود به زمین یک گل تماشایی به ثمر رساند. ادینهو نیز با گلزنی خود، ۱۶ گله شده و اختلاف خود با سجاد شهباززاده را به ۵ رساند.

تراکتورسازی با کسب این برد خانگی ۴۷ امتیازی شده و با توجه به برتری نفت مقابل مسجدسلیمان، همچنان با اختلاف یک امتیاز در رده دوم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر جای گرفت. دیدار لیگ برتری بعدی تراکتورسازان روی یکشنبه ۲۳ فروردین در برابر تیم سپاهان خواهد بود.

تراکتورسازی:
حامد لک، میرهانی هاشمی، سلیو دو سانتوس، محمد ایرانپوریان، حبیب گردانی، مهدی کیانی، احمد کامدار، فرشاد احمدزاده، شاهین ثاقبی، فرید بهزادی کریمی و لوسیانو ادینیو
سرمربی: اولیویرا تونی

استقلال خوزستان:
پرویز کریمی، موسی کولیبالی، محمد طیبی، محمدابراهیم خسروی، محمدرضا مهدوی، میثم بائو، مهدی مومنی، محسن بیات، روح الله سیف اللهی، میثم دورقی و سیدمهدی سیدصالحی
سرمربی: عبدالله ویسی

داور: محمدرضا اکبریان، کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی،فرزاد بهرامی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :