سی امین دوره‌ی جام حذفی کشور با افزوده شدن تیم های لیگ برتری استان پیگیری خواهد شد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سی امین دوره‌ی جام حذفی فوتبال کشور، با نام آزادسازی خرمشهر و با اضافه شدن تیم های لیگ برتر از مرحله‌ی سوم انجام خواهد پذیرفت.

از چارچوب این مسابقات، ماشین سازی تبریز میزبان تیم اتحاد لردگان است.

ماشین سازان که در لیگ برتر فروغ هفته های ابتدایی را ندارند و با پنج امتیاز در رده‌ی پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند، با ستارگان نامدار خود امیدوارند بتوانند در اولین سال حضور خود در لیگ برتر پس از بیست سال، در جام حذفی عملکرد موفقی داشته باشند و حتی میتوانند نیم نگاهی به جام قهرمانی جام حذفی داشته باشند. این دیدار امروز ساعت ۱۵ در لردگان برگزار می شود.

ماشین سازی در صورت برد باید با برنده‌ی دیدار خونه به خونه بابل و شاهین بندر عامری بوشهر دیدار کند.

در دومین دیدار گسترش فولاد تبریز میهمان تیم امید شهرداری اراک هستند.

آبی های تبریز که در لیگ برتر عملکرد نه چندان دلچسبی داشتند و با پنج امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارند، امید فراوانی به جام حذفی دارند تا بتوانند برای دومین بار حضور ددر فینال این مسابقات را تجربه کنند.

شهرداری اراک که در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در گروه A با یک امتیاز از دو بازی در جایگاه ۱۲ جدول ۱۳ تیمی است بعید به نظر میرسد بتواند رقیب چندان دشواری برای شاگردان کمالوند باشد.

گسترش فولاد تبریز که سابقه‌ی حضور در فینال جام حذفی باشگاه های کشور را در کارنامه دارد، در صورت پیروزی باید با مس رفسنجان دیدار کند که با انصراف صنعت نفت نوین آبادان پا به مرحله‌ی بعدی گذاشت. این دیدار فردا ساعت ۱۵ در اراک برگزار می شود.

در دیدار سوم، تیم نظامی عقاب تبریز روز ۱۰ مهر ماه میزبان فولاد خوزستان است.

عقاب که در بازی های تدارکاتی پیش فصل در دیداری نزدیک و با نتیجه‌ی ۲ بر ۱ از تیم پرمهره‌ی تراکتورسازی شکست خورد با امید فراوان پا در مسابقات جام حذفی نهاده و میتواند برای تیم نعیم سعداوی رقیبی جدی محسوب شود.

هرچند فولاد خوزستان با سابقه‌ی کسب عنوان خاصی در جام حذفی را ندارد میکوشد تا این فصل بتواند اولین عنوان خود در این مسابقات را بدست آورد.

برنده‌ی این نبرد، در مرحله‌ی بعد به مصاف  پیروز بازی زاگرس یاسوج و فولاد یزد خواهد رفت.

تراکتورسازی که در لیگ برتر در صدر جدول رده بندی قرار دارد و جزو مدعیان اصلی قهرمانی به شمار میرود در این مرحله باید به مصاف فولاد یاسوج خواهد رفت. این دیدار فردا جمعه ساعت ۱۵ در ورزشگاه اختصاصی تراکتور برگزار می شود.

تراکتورسازی با یک عنوان قهرمانی و یک نایب قهرمانی و دو حضور در نیمه نهایی جزو تیم های پر افتخار در جام حذفی است و به دنبال تکرار قهرمانی در جام حذفی است.

برنده‌ی این بازی در مرحله‌ی بعد به مصاف ملوان بندرانزلی خواهد رفت که با انصراف گینتی پسند پا به مرحله‌ی بالاتر نهاد و در این مرحله میتوانیم شاهد نبرد قلعه نویی و مایلی کهن در جام حذفی باشیم.

همچنین بازی دو تیم صنعت نفت آبادان و شهرداری تبریز به علت انصراف شهرداری برگزار نخواهد شد تا یکی از نماینده های استان از صعود به مراحل بالاتر باز بماند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :