تا دو هفته دیگر رقابت های لیگ برتر با آغاز مسابقات نیم فصل دوم از سر گرفته خواهد شد. در این میان بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نیز فاصله ی چندانی با شروع خود ندارند.

به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز پس از سپری کردن نیم فصل اول و قرار گرفتن در رده هفتم جدول رده بندی، بار دیگر تغییرات زیادی را در ترکیب خود ایجاد کرده و امیدوار است تا بتواند در ادامه، درخشش گذشته خود را بار دیگر به دست آورد.

در همین راستا، شاگردان امیرقلعه نوعی دو هفته نسبتا آرام را مقابل تیم های راه آهن و پدیده سپری خواهند کرد و در شرایط عادی اگر پیشرفتی در تیم حاصل شده باشد، از پس این دو بازی برخواهند آمد.

با این حال ادامه بازی ها برای تراکتور کمی پرفشار و سخت دنبال خواهد شد. استقلال خوزستان و سپاهان حریفان تراکتورسازی در دوهفته بعدی لیگ برتر و قبل از بازی با الهلال و برنده الجزیره و السد در لیگ قهرمانان خواهند بود. پرسپولیس و فولادخوزستان نیز دو حریف بعدی سرخپوشان می باشند. در ادامه نیز پاختاکور میزبان تراکتور خواهد بود. سایپای قدرتمند در کرج، پاختاکو در تبریز، ذوب آهن در اصفهان و صبای قم علی دایی حریفان بعدی سرخپوشان خواهند بود.

اگر یک مرور کلی داشته باشیم، شاگردان امیرقلعه نوعی دو هفته پس از آغاز رقابت های نیم فصل دوم لیگ برتر باید به مصاف استقلال خوزستان، سپاهان، الهلال، برنده الجزیره و السد، پرسپولیس، فولاد، پاختاکو، سایپا، پاختاکور، ذوب آهن، صبا و الهلال برود.

این ۱۲ هفته بدون شک سرنوشت تراکتورسازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان را تعیین خواهد کرد. ۱۲ هفته ای که تمام بازی های سخت در آن یکی پس از دیگری می آیند اما برای تیمی که خواهان موفقیت است، بازی های مهم نیز باید حاصلی ۳ امتیازی داشته باشند. حال باید دید امیرقلعه نوعی با خرید های جدید خود می تواند از این دو ماه و خورده ای با سلامت عبور کند یا نه…

قلعه نوعی تراکتور


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :