نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح الزام دولت به پیگیری جبران خسارات ناشی از اقدامات و جنایات آمریکا علیه ایران و اتباع ایرانی عصر دوشنبه با حضور سید عباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه و معاونان رئیس جمهوری بررسی می شود.

به گزارش تبریزمن،  حجت الاسلام و المسلمین حسین سبحانی نیا افزود: در این جلسه سید عباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه، الهام امین زاده معاون حقوقی رییس جمهوری و حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهوری حضور دارند.

وی ادامه داد: دو فوریت طرح الزام دولت به پیگیری جبران خسارات ناشی از اقدامات و جنایات آمریکا علیه ایران و اتباع ایرانی در جلسه علنی روز گذشته (یکشنبه) مجلس تصویب شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این جلسه در مورد کلیات و جزئیات این طرح گفت و گو خواهیم کرد.

سبحانی نیا در مورد حضور علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و معاونان این سازمان که بنا بود این هفته در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یابند نیز گفت: به دلیل فوریت طرح الزام دولت به پیگیری جبران خسارات ناشی از اقدامات و جنایات آمریکا علیه ایران و اتباع ایرانی؛ آقای صالحی و معاونانش در جلسه آخر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس که دوشنبه آینده برگزار می شود، حضور می یابند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :