معاون مجلس وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بررسی‌های معاونت قهرمانی این وزارتخانه، مؤید نظر فدراسیون کشتی درخصوص انتخاب کشتی‌گیر مازندرانی در رده سنگین‌وزن برای اعزام به المپیک است، تصریح کرد: گزارش نهایی هفته جاری ارائه می‌شود.

به گزارش تبریزمن، امیررضا خادم در گفت‌وگویی با اشاره به پیگیری‌های انجام‌شده در خصوص نحوه انتخاب کشتی‌گیر سنگین وزن اعزامی به المپیک، گفت: معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حال بررسی موضوع و جمع بندی نهایی است.

معاون حقوقی ، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه از کشتی‌گیر معترض دعوت  شده تا نظرات و نکات خود را در خصوص نحوه انتخاب کشتی‌گیر سنگین وزن اعزامی به المپیک اعلام کند، اظهار کرد: بررسی‌ها مؤید این است که انتخاب انجام‌شده از سوی فدراسیون کشتی، طبق چهارچوب فنی بوده و صحیح است ولی بخاطر مسائل مطرح شده پیرامون این موضوع، باید صبر کرد تا نتیجه نهایی مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز درخواست بررسی دقیق این موضوع را داشته است، خاطرنشان کرد: گزارش نهایی در خصوص انتخاب کشتی‌گیر سنگین وزن اعزامی به المپیک در هفته جاری به مجلس ارائه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پس از اعلام نظر فدراسیون کشتی مبنی بر اعزام کمیل قاسمی، کشتی‌گیر مازندرانی به عنوان کشتی‌گیر منتخب سنگین وزن تیم ملی به المپیک ریو، پرویز هادی، کشتی‌گیر آذربایجانی و نمایندگان آذربایجانی مجلس شورای اسلامی به این تصمیم اعتراض کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :