سرخپوشان تراکتورسازی دیدار حساسی در پیش دارند، دیداری که می تواند در موقعیت آخرفصل تیم بسیار تاثیر گذار باشد. 

تبریزمن، سرویس ورزشی: بازیکنان تراکتورسازی با روحیه ای خوب و انگیزه ای بالا، بدون مصدوم یا محروم خاصی فردا در امارات به مصاف الجزیره خواهند رفت تا از شانس خود برای صعود به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان استفاده کنند.

تساوی دو تیم دیگر گروه در بازی اول، این امکان را به تراکتورسازان داده تا در صورت کسب سه امتیاز بازی دوم خود با الجزیره، شرایط بسیار خوبی در جدول رده بندی گروه C رقابت ها بدست آورند.

امیرقلعه نوعی در بازی هفته گذشته مقابل الجزیره، با کمی تغییرات غیرمنتظره بازی را آغاز کرد که از جمله مهمترین این تغییرات، قرار گرفتن فرزاد حاتمی در ترکیب اصلی در حضور بازیکنانی چون مهدی شریفی و آلویز نانگ بود، با این حال نتیجه ای که بدست آمد این موضوعات را به حاشیه راند و همه، بازی بازیکنان سرخپوش زمین را تحسین کردند. چینش تراکتورسازی در بازی قبلی بدین صورت بود:

photo_2016-03-01_03-28-00

محمدرضا اخباری ستاره بی چون چرای این فصل تراکتورسازی است و بارها و بارها این موضوع را اثبات کرده، در بازی هفته پیش اما دروازه او چندان مورد تهدید ستاره های الجزیره قرار نگرفت، در یک صحنه (آفساید) هم که با کنوین جونز تک به تک شد، دروازه خود را باز شده دید. به این ترتیب اخباری باید مراقب باشد تا این هفته در امارات اسیر ضربات دقیق بازیکنان الجزیره نشود.

محمد ایرانپوریان و سعید آقایی در فصل اخیر معمولا بدون اشتباه ظاهر شده اند و این خصلت خوب را در بازی های مهم و لیگ قهرمانان آسیا نیز به همراه داشتند، اما شجاع خلیل زاده را می توان یکی از گلزن ترین و مطمئن ترین مدافعان فصل اخیر فوتبال ایران دانست.

دو گل او در هفته های ابتدایی به گسترش فولاد و گلی هم که هفته گذشته به الجزیره زد، بسیار با اهمیت بوده و منفعت زیادی برای کل تیم به بار آورد. از طرف دیگر می توان گفت که خالد شفیعی در برد ۴ – ۰ مقابل الجزیره، نقشی اساسی در عدم دریافت گل ایفا کرد، او بدون شک بهترین بازی چند فصل اخیر خود را با بینی آسیب دیده به نمایش گذاشت و کیفیت بالای خود را به نمایش گذاشت.

سینا عشوری، هافبکی که از ذوب آهن به ترکیب سرخپوشان اضافه شده بود به خوبی همراه با مهدی کیانی وظایف دفاعی خود را انجام می دهد و مانع از ضدحملات تند و سریع حریفان می شود.

آگوستو سزار، بدون شک دونده ترین و جنگنده ترین بازیکن تراکتورسازی در فصل اخیر می باشد که با سرعت بالا و حرکات بدون توپ خود، فضا را برای سایر عناصر هجومی تیم باز می کند.

سروش رفیعی کم کم دوران افت خود را سپری کرده و تکنیک بالای خود را به نمایش می گذارد. در بازی با الجزیره او چندین و چند خطا از بازیکنان عصبی تیم اماراتی گرفت و یکی دو پاس طلایی ارسال کرد. هم تیمی او در فولاد، بختیار رحمانی هم یکی از بهترین بازی های خود را به نمایش گذاشت.

دوندگی بالا و پاس های کلیدی این بازیکن دفاع الجزیره را بار ها به هم ریخت، اما دو گلی که به ثمر رساند و بخصوص گل دوم، نقطه اوج کار این بازیکن بود.

پست مهاجم نوک، علامت سوال هواداران و کارشناسان برای بازی فردا می باشد، باید منتظر ماند و دید که کادرفنی بار دیگر حاتمی را از ابتدا به میدان خواهد فرستاد یا اینکه از بین نانگ و شریفی یکی در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :