هفته های ابتدایی لیگ برای لاله های نارنجی فوتسال کشورمان بسیار عجیب سپری شد…

تبریزمن، سرویس ورزشی: روزهای بد مس سونگون از همان هفته ابتدایی رقابت های لیگ برتر و واگذاری نتیجه مقابل رقیب همشهری، در دربی داغ و پر هیجان تبریز آغاز شد. مسی ها علی رغم بازی زیبا و خوب خود، نتوانستند مقابل دبیری و امتیاز گرفتن این تیم ایستادگی کنند و در نهایت بازی را با نتیجه دو بر یک واگذار کردند تا لیگ را با باخت شروع کنند.

در هفته دوم رقابت ها که مدیریت جدید باشگاه نیز کم کم کار خود را آغاز کرده بود، بازی نسبتا آسان شاگردان افضل مقابل تیم طرح و توسعه الوند لغو شد تا شانس کسب اولین پیروزی مس در رقابت های فصل جدید لیگ به هفته های بعدی موکول شود.

در هفته سوم نارنجی پوشان در یک بازی خارج از خانه مقابل تیم شهرداری ساوه قرار گرفتند که این دیدار هم با نتیجه تساوی به اتمام رسید. آخرین بازی مس نیز قبل از آغاز تعطیلات لیگ در تبریز و چارچوب اولین بازی خانگی این تیم مقابل فرش آرای مشهد برگزار شد که باز هم با نتیجه تساوی دو بر دو خاتمه یافت.

به این ترتیب مس سونگون از ۴ هفته و سه بازی ابتدایی خود در لیگ برتر فوتسال تا بدینجا تنها موفق به کسب دو امتیاز شده و به این دلیل هم اکنون در رتبه یازدهم جدول چهارده تیمی رقابت های لیگ برتر قرار دارد. جایگاهی که به هیچ وجه مناسب و در شان نماینده فوتسال استانمان که فصل گذشته تا آستانه قهرمانی هم پیش رفت نمی باشد، با این حال باید امیدوار بود که رفته رفته با گذشت زمان و انجام تمرینات بیشتر در تعطیلات لیگ اوضاع این تیم بهتر شود.

گفته ها و شنیده ها در رسانه های مختلف حکایت از برخی تغییرات اساسی در تعطیلات طولانی مدت پیش رو دارد و احتمالا شرکت مس امتیاز تیم فوتسال خود را به شهرداری تبریز واگذار کند. انتقالی که شاید بتواند از نظر مالی و امکانات شرایط بهتری برای تیم ایجاد کند.

از طرف دیگر، علی افضل، سرمربی تیم در گفتگویی دلیل عدم نتیجه گیری و موفقیت بازیکنانش در گلزنی در هفته های اخیر را نامنظم بودن جلسات تمرینی باشگاه و مشکلات حاشیه ای عنوان کرده بود که می توان امیدوار بود این مسائل هم در تعطیلات لیگ حل و فصل شوند.

گفتنی است، جام جهانی ۲۰۱۶ فوتسال از روز بیست و پنجم شهریورماه الی دهم مهرماه سال جاری در سه شهر کلمبیا برگزار می‌شود و احتمالا لیگ فوتسال نیز تا ۱۵ مهر ماه تعطیل خواهد بود.

DSC_1002


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :