شاگردان جواد اصغری مقدم در یک ماهه گذشته بازی های بسیار سختی را پشت سر گذاشتند، با این حال پس از تعطیلات می توانند روند رو به رشدی پیدا کرده و امتیازات بیشتری جمع آوری کنند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: در حساس ترین بازی هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور، عصر روز گذشته تیم دبیری تبریز در اصفهان مقابل تیم گیتی پسند قرار گرفت که در نهایت این بازی با نتیجه شش بر سه به سود تیم میزبان به اتمام رسید تا سرخپوشان فوتسال استان با شکست راهی تعطیلات لیگ برتر شوند.

از نکات منفی این باخت می توان به کاهش روحیه بازیکنان اشاره کرد، از طرف دیگر اختلاف امتیاز دو تیم که پیش از این سه امتیاز بود، به شش امتیاز افزایش یافت و کار برای دبیری در ادامه فصل برای جبران این اختلاف سخت تر شد. اصفهانی ها نیز پس از سال ۹۱، برای اولین بار موفق شدند در شهر خود دبیری را ببرند و طلسم نباختن این تیم در اصفهان را بشکنند.

دبیری پیش از این نیز در هفته های اول تا سوم یک باخت را مقابل دیگر تیم مدعی امسال لیگ، تاسیسات دریایی متحمل شده و در دو بازی دیگر مقابل مس سونگون ورزقان و حفاری اهواز به پیروزی رسیده بود.

در حال حاضر شاگردان جواد اصغری مقدم با ۶ امتیاز از ۴ بازی در رتبه پنجم جدول جای گرفته و از موقعیت نسبتا خوبی برخوردار هستند. بالا تر از این تیم، گیتی پسند با ۱۲ امتیاز، حفاری اهواز با ۹ امتیاز، فرش آرا با ۸ و یاسین پیشرو قم با ۷ امتیاز در رتبه های اول تا چهارم جدول رده بندی قرار گرفته اند.

با این حال هواداران فوتسال استان به این نکته امیدوارند که دبیری در ۴ هفته ابتدایی و پیش از آغاز تعطیلات طولانی مدت لیگ برتر، سه بازی دشوار خود را پشت سر گذاشته و می تواند در هفته های پرتعداد باقی مانده، امتیازات زیادی را بدست آورده و مثل همیشه در بین مدعیان حضور داشته باشد.

مس سونگون، نائب قهرمانی فصل گذشته لیگ، گیتی پسند، صدرنشین فعلی و مدعی همیشه قهرمانی در لیگ برتر فوتسال و تاسیسات دریایی، تیم مدافع عنوان قهرمانی، رقیبانی بودند که دبیری در همین ابتدای بازی ها با آنان روبرو شد و حال می تواند با آرامش و اطمینان بیشتری مقابل سایر تیم ها قرار گرفته و منتظر از دست رفتن امتیازات حریفان باشد.

گفتنی است، جام جهانی ۲۰۱۶ فوتسال از روز بیست و پنجم شهریورماه الی دهم مهرماه سال جاری در سه شهر کلمبیا برگزار می‌شود و احتمالا لیگ فوتسال نیز تا ۱۵ مهر ماه تعطیل خواهد بود.

DSC_0995

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :