شاگردان فراز کمالودن مقابل تیم آماده و به نسبت پرطرفدارتر ماشین سازی تبریز کار دشواری پیش رو خواهند داشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: تیم گسترش فولاد تبریز هفته گذشته در اولین بازی خود در رقابت های فصل جدید لیگ برتر در استادیوم خانگی خود، بنیان دیزل به مصاف پیکان رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به خاتمه رسید.

با این حال بازیکنان گسترش در آن دیدار عملکرد بسیار خوبی داشتند و بارها تا آستانه فروپاشی دروازه رحمان احمدی پیش رفتند اما با واکنش های خوب او و بدشانسی از گلزنی ناکام ماندند.

عملکرد خوب تیم فرار کمالوند در آن مسابقه هواداران فوتبال آذربایجان را همانطور که پیش بینی می‌شد، به برخورداری از یک تیم قدرتمند و شایسته امیدوار کرد.

فرناندو دخسوس، بهترین دروازبان فصل گذشته لیگ برتر در تیم جدید خود نیز عملکرد خوبی داشت و یک بار روی شوت از راه دور بازیکنان پیکان واکنش خوبی نشان داد. خروج های مطمئن و به موقع او نیز اجازه فرصت یابی به مهاجمان حریف را ندادند.

مرتضی اسدی و محسن حسینی که چند سالی است که در کنار هم بازی کرده اند، از هماهنگی خوبی برخورداراند و با اضافه شدن محمد نصرتی، دفاع مستحکم تری را نیز از گسترش فولاد شاهد خواهیم بود.

بازیکنانی مثل باتیستا و داریوش شجاعیان نیز کیفیت همیشگی خودشان را در بازی مقابل پیکان در معرض نمایش گذاشته و برای تیم خود مثمرثمر واقع شدند.

محمدرضا خلعتبری و لوسیانو پریرا هم که از سپاهان به تبریز آمده اند و هماهنگی خوبی با هم دارند، در چند صحنه موفق به ایجاد موقعیت گلزنی عالی شدند اما با بدشانسی یا بی دقتی نتوانستند توپ را به تور دورازه پیکان برسانند.

IMG_2630

بازی زیبا و تهاجمی گسترش فولاد همچون فصل گذشته این فصل هم در جریان است و کمالوند با تغییر چند مهره قصد زهردارتر کردن حملات خود را داشته است، امری که حداقل در هفته اول نتیجه ای در بر نداشت و شاگردانش موفق به گلزنی نشدند، هر چند پیکان هم در آنسوی میدان علی رغم ادعاهای همیشگی سرمربی اش، مجید جلالی، فوتبال زیبایی را به معرض نمایش نگذاشت و بازیکنان این تیم بارها و بارها اقدام به اتلاف وقت و از سرعت انداختن جریان بازی کردند.

در هفته دوم اما معادلات برای گسترش فولاد متفاوت رقم خواهند خورد، ماشین سازی، تیمی نیست که برای دفاع صرف وارد زمین بازی شود و این موضوع را هفته گذشته با پیروزی فوق العاده ای که مقابل فولاد آن هم در وضعیت جوی نامناسب شهر اهواز به دست آورد، ثابت کرد.

حال باید منتظر ماند و دید که شاگردان کمالوند مقابل تیمی که نه برای دفاع بلکه برای حمله و گلزنی مقابل آن ها ظاهر خواهند شد، چه نتیجه ای خواهند گرفت، در این بازی خط دفاعی گسترشی ها و دروازبان جدیدش به صورت جدی محک خواهند خورد و خط حمله نیز مطمئنا فضای بیشتری نسبت به بازی قبلی برای نشان دادن شایستگی هایشان خواهند داشت…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :