برزگران نماینده شورای شهرستان بناب با ۱۱ رای به جای احتشام حاجی پور به عنوان رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی انتخاب شد.

به گزارش تبریزمن، بعد از تعلیق وضعیت احتشام حاجی پور رییس اسبق شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی، امروز و تا دقایقی بعد انتخابات این مجموعه با حضور ۲۱ عضو نماینده شهرستان های استان برای جایگزینی وی برگزار خواهد شد

“برزگران” نماینده شورای شهر بناب و “عابدزاده” نماینده شورای شهر تبریز کاندیدای پست ریاست شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی شده اند تا در این سمت و در مدت ۳ ماه باقی مانده تا انتخابات رسمی به فعالیت بپردازد.

“توحیدی” به عنوان نماینده استانداری آذربایجان شرقی، ناظر برگزاری انتخابات پست ریاست جدید این مجموعه می باشد.

photo_2016-09-13_12-18-43
وی در اظهاراتی کوتاه از عدم ارسال صورت جلسات و مصوبات شورای استان به استانداری انتقاد کرد و گفت:به طور حتم تبعات این امر متوجه شورا خواهد بود زیرا در ۲ سال اخیر تنها ۲ نامه به ما ارسال شده است در حالی که تمام مصوبات مربوطه فقط به شورای عالی استانها فرستاده می شد که قابل تأمل می باشد!

توحیدی تاکید کرد که تعامل و نزدیکی این مجموعه با استانداری افزایش یابد تا جایگاه شورای اسلامی استان بیش از پیش حفظ گردد!

۱۹ عضو حاضر در سی و سومین جلسه شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی “صفر نعمتی” نماینده شورای شهر جلفا را به عنوان منشی این مجموعه انتخاب کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :