شهروندان تبریزی وقتی صبح امروز از خواب بیدار شدند مناظر و صحنه های بسیار زیبایی از بارش برف بهاری را مشاهده نمودند که ارتفاع آن بین ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر بود.

به گزارش تبریزمن، این برف سنگین البته خساراتی هم به خودروهای شهروندان وارد نمود اما خوشبختانه از ساعات اولیه روز، نیروهای امدادی سازمان آتش نشانی با حضور در مسیرهای مختلف کلان شهر تبریز از جمله خط BRT به وسیله تجهیزات تخصصی خود به ساماندهی درختان شکسته و یا در آستانه شکستگی پرداختند که رضایت مردم را موجب گردید.

همچنین شهردار تبریز که در مراسم دیدار نوروزی اعضای شورای شهر تبریز با شهروندان و مسوولان حضور داشت شخصا با بی سیم به نیروهای خدمات شهری دستور داد تا در راستای صیانت از اموال مردم و حتی با مساعدت نیروهای نظامی به ساماندهی این امر مبادرت ورزند و دیدیم که این حرکت مانع وارد شدن خسارات افزون تر به جان و اموال شهروندان گردید.

طبق مشاهدات خبرنگار تبریزمن، صادق نجفی با حضور در کنار پنجره مشرف به میدان ساعت، اوضاع بحرانی حاصل از بارش سنگین برف را ارزیابی نموده و جهت جلوگیری از گسترش خسارت های مربوطه اینچنین پیغام داد:تمام نیروها برای ساماندهی درختان حاشیه خیابان ها اعزام شوند…حتی از سپاه و ارتش هم کمک بگیرید…باید به این وضع پایان دهیم!

و از آن سوی بی سیم جواب آند:اطاعت! تمام!

IMG_20160404_123652

بدین ترتیب، علی رغم اینکه بارش برف بهاری تبریز را ضربه فنی کرده و در طول زمان بارش نیمه شب خساراتی را در برخی از نقاط شهر به بار آورد اما با تدابیر مجموعه مدیریت شهری، وضعیت بغرنج حاکم بر این شهر خاتمه یافت و شهروندان، نفس راحتی کشیدند.

خبرنگار: شهرام صادق زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :