نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل بیمه تاکسیرانان و برقراری مجدد آن از امروز خبر داد و افزود: طی ۱۰ روز آینده مشکل بیمه قالیبافان را نیز رفع می‌کنیم.

به گزارش تبریزمن، محمداسماعیل سعیدی اظهار داشت: دیروز در جلسه مشترکی با حضور وزیر، معاونان و روسای سازمان‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرکت کردیم که مشکلات متعددی از جمله بیمه کارگران قالیباف، تاکسیرانان و بیمه‌های مربوط به تابلو فرش و کارگران ساختمانی طرح شد.

وی با اشاره به وضعیت و نارضایتی‌های به وجود آمده به دلیل قطعی بیمه اقشار مذکور افزود: مسائل همه این اقشار را هم به شکل مکتوب و هم به طور شفاهی تذکر داده و مجدانه پیگیر امور هستیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: در ارتباط با بیمه تاکسیرانان مقرر شد قطعی بیمه فورا برطرف و از امروز مجددا برقرار شود.

سعیدی ادامه داد: در ارتباط با بیمه قالیبافان هم وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت مکتوب به رئیس سازمان تامین اجتماعی دستور دادند تا در اسرع وقت جلسه‌ای با حضور خود وزیر، رئیس سازمان تامین اجتماعی و بنده تشکیل شود تا با بررسی حضوری این مشکل تصمیمات لازم اتخاذ شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تاکید کرد: پیگیر تشکیل هر چه سریع‌تر این جلسه ظرف حداکثر یک هفته تا ۱۰ روز آینده هستم تا این مهم به زودی مرتفع شود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :