به گزارش تبریزمن، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: متاسفانه بی‌توجهی یکی از شهروندان هنگام رفع خطر از درختان شکسته‌شده در ائل‌گلی تبریز منجر به مرگ وی شد.

محمدحسین حسن‌زاده با اشاره به طوفان روز گذشته، از بروز خساراتی به فضای سبز شهر خبر داد.

وی اظهار داشت: طوفان روز گذشته، در کنار خسارت به برخی تاسیسات و شبکه‌های شهری، فضای سبز شهر را نیز در برخی نقاط با صدماتی مواجه کرد.

حسن‌زاده افزود: با پایان طوفان، ایجاد نوار هشدار و حضور عوامل حفاظتی در محدوده‌های خطرساز، در دستور کار سازمان پارک‌‌ها و فضای سبز شهرداری قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز با بیان این‌که متاسفانه بی‌توجهی یکی از شهروندان هنگام رفع خطر از درختان شکسته‌شده، صبح امروز، موجب مرگ وی شد، گفت: این شهروند در مسیر درختان تفرجگاه ائل‌گلی در حال عبور بود که بر اثر افتادن درخت جان خود را از دست داد.

حسن زاده تاکید کرد: از عموم شهروندان می‌خواهیم با جدی گرفتن محدوده‌های هشدار و مراقبت از کودکان، در جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، با سازمان همکاری داشته باشند.

 

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی نیز خبر داد: در پی برق گرفتگی در یکی از کارخانه های مستقر در شهرک سرمایه گذاری آذربایجان در جاده صوفیان، کارگر جوان جان باخت.

حبیب حسینقلی زاده گفت: این کارگر به همراه دو تن از همکاران خود حین کار دچار برق گرفتگی شده و به داخل تانکر حامل مایعات سقوط کردند.

وی افزود: با اعزام تکنسین های پایگاه‌های اورژانس سیس و صوفیان به محل، مرگ یک کارگر در محل تائید و ۲ کارگر ۳۰ و ۴۰ ساله نیز به بیمارستان عالی نسب تبریز منتقل شدند.

وی یادآور شد: وضع عمومی این دو مصدوم رضایت بخش است.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی همچنین خبر داد: برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان با پراید در جاده آناخاتون سه راهی ورودی باباغی، ۸ مصدوم برجای گذاشت.

حبیب حسینقلی زاده گفت: با گزارش این حادثه در ،ساعت ۱۳ به اپراتوری ۱۱۵، پنج دستگاه آمبولانس و اورژانس هوایی به محل اعزام و ۸ مصدوم این سانحه رانندگی را به بیمارستان منتقل کردند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :