نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی امروز برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، در این جلسه که در واقع اولین دیدار مدیرعامل جدید این مجموعه با فعالان رسانه استان بود مجید یاریگر، فرید ادهمی، صابر پرنیان و سهراب فیض زاده به ترتیب معاونان صنایع کوچک، پشتیبانی و منابع انسانی، برنامه ریزی و امور اقتصادی و عمران و محیط زیست حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در این جلسه تاکید کرد که این نشست در راستای آشنایی این مجموعه با نقطه نظرات خبرنگاران در جهت رشد و اعتلای جامعه صنعتی آذربایجان شرقی ترتیب داده شده و برای شفاف سازی شهروندان از عملکرد این شرکت، در آینده نزدیک یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد گردید.

سیدمرتضی نیرومند اسکویی با اشاره به اینکه تا زمانی که سرمایه گذاری انجام نشود اشتغال نیز تحقق نخواهد یافت گفت:از برکت های نظام اسلامی، پاسخگویی مدیران و مسوولان است که توسط رسانه ها پیگیری می گردد لذا متعهد می شویم که جوابگوی ابهامات و پرسش های خبرنگاران باشیم.

وی از برنامه ریزی این مجموعه برای بازدید خبرنگاران از شهرک های صنعتی خبر داد و افزود:بازدید فعالان رسانه از شهرک سرمایه گذاری خارجی در راستای آشنایی با خوشه های صنعتی و صنایع کوچک استان طی هفته آینده در دستور کار این مجموعه قرار خواهد گرفت زیرا بیش از ۸۰ درصد صنایع آذربایجان شرقی، مربوط به صنایع کوچک می باشد.
نیرومند اضافه کرد:برنامه ای برای احداث شهرک های جدید نداریم اما پیگیری جهت راه اندازی شهرک های صنعتی سنگ آذرشهر و اسکو جزو برنامه های سال جاری ماست و پس از این پروژه ها به توسعه زیرساخت های مربوطه اقدام خواهیم کرد.

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان در پایان اظهارات خود با ذکر این نکته که اگر تا چند ماه آینده روند قابل قبول و موفقیت آمیزی را مشاهده نکنم به طور حتم از سمت خود کناره گیری خواهم نمود تاکید کرد:توسعه صنعتی آذربایجان شرقی باید به سوی مناطق محروم سوق داده شود کمااینکه این امر در حال حاضر عمومأ در اطراف کلان شهر تبریز انجام می گیرد!

در ادامه این جلسه هم اندیشی، فعالان رسانه پیشنهاداتی در خصوص رشد و اعتلای بخش صنعت استان ارایه نمودند که بررسی اهلیت سرمایه گذاران در امر تولید، انتقاد از ارتباط کم رنگ صنعت و دانشگاه، عدم امنیت سرمایه گذاری در این حوزه، توجه به ارتباط بیشتر واحد روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان با رسانه ها، استفاده از ظرفیت های استان و بومی سازی صنعت آذربایجان شرقی، الگوبرداری از شهرک های مشابه کشورهای همجوار و اروپایی، تجمیع شهرک های صنعتی و حضور اصحاب رسانه در شهرک های صنعتی استان از جمله آنها بود و با استقبال مسوولان این مجموعه روبرو گردید.

√ شهرام صادق زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :