به گزارش تبریزمن، در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال کشور تیم گسترش فولاد تبریز روز شنبه ۲۴ بهمن در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان ملوان‌انزلی است.

بنا به تصمیم مدیریت باشگاه گسترش فولاد تبریز و برای تکریم هواداران فوتبال استان و در آستانه سالروز قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز، حضور علاقه‌مندان در دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و ملوان انزلی رایگان شده و در این بازی بلیت‌فروشی صورت نمی‌گیرد.

دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و ملوان‌انزلی در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر، شنبه ۲۴ بهمن از ساعت ۱۵ در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد برگزار می‌شود.

بازی رفت دو تیم در انزلی با یک گل به سود شاگردان فراز کمالوند به اتمام رسیده بود.

هفته گذشته نیز در تبریز بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز با پدیده مشهد رایگان اعلام شده بود تا ظرف یک هفته دومین بازی بدون بلیت‌فروشی در این شهر برگزار شود.

بعد از رایگان شدن تماشای بازی پرسپولیس- سپاهان از طبقه دوم ورزشگاه آزادی، حالا همه تیمهای لیگ برتری برای استقبال هوداران شان در حال بررسی این مساله هستند.

تراکتورسازی اما از یکی دو روز قبل خبر رسانی کرد که تماشای بازی این تیم مقابل پدیده رایگان خواهد بود. مسئولان تراکتورسازی تصور می کردند که با این راهکار می توانند باعث آشتی هواداران با تیم شوند. این اتفاق اما رخ نداد و تراکتوری ها باز هم با استقبال اندک هواداران مواجه شدند.

در این میان، برخی از هواداران تراکتورسازی، بین صحبت هایی که در فضای مجازی با یکدیگر دارند به حضور در این بازی و حمایت از تیم گسترش فولاد اشاره می کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :