معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز ابراز امیدواری کرد با بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود در بدنه شهر تبریز و برنامه ریزی منسجم، تبریز ۲۰۱۸ به خوبی و سربلندی پشت سر گذاشته شود.
به گزارش تبریزمن، حجت لاسلام احمد حمیدی در نشست هماهنگی برگزاری تبریز ۲۰۱۸، با تشریح اهمیت موضوع و ضرورت پرداخت همه جانبه به این مساله خاطر نشان کرد: تبریز با ظرفیتهایی که دارد و برنامه ریزی منسجمی که می تواند در قالب پیشنهادات فرهنگی ارائه شود، این رخداد را به خوبی تجربه کند .
وی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی و نیز جمع بندی نیازهای موجود در بخش فرهنگ گفت: می توان با برگزاری کنگره های تخصصی،جشنواره های بین المللی ونمایشگاههای توانمندی، زمینه درخشش تبریز را بین مخاطبان ایجاد کرد و تبریز را به شایستگی شناساند .
حمیدی از ایجاد موج اجتماعی و همه گیر بین همه شهروندان و اقشار اجتماعی، به عنوان عاملی موثر در برگزار موفق این رخداد یاد کرد و افزود: این عامل باعث می شود که همه شهروندان و اقشار اجتماعی، خود را در این رخداد سهیم بدانند و با طرح پیشنهادات و ایده ها و نیز توانمندی های این حوزه، تبریز را به عنوان شهر نمونه گردشگری عرضه کرد .
این نشست با طرح پیشنهادات و توصیه هایی برای برگزاری موفق این رخداد همراه بود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :