تمرین پرسپولیس برای بازی با تراکتورسازی فردا در ورزشگاه درفشی‌فر انجام خواهد شد و سرخپوشان طبق برنامه پنجشنبه عازم تبریز می‌شوند تا روز جمعه به مصاف تراکتورسازی بروند.

بر این اساس، کاروان سرخپوشان پایتخت روز پنجشنبه پس از انجام آخرین تمرین خود در نوبت صبح، ناهار را در هتل المپیک خواهد بود و پس از آن با پرواز ۱۶:۳۰ تهران را به قصد تبریز ترک خواهد کرد. کاروان تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی هم با پرواز ساعت ۲۳ جمعه شب به تهران باز خواهد گشت.

بعد از بازگشت پرسپولیسی‌ها از تبریز تمرینات این تیم از روز شنبه به مدت ۴ روز تعطیل خواهد شد و سرخپوشان از روز چهارشنبه تمریناتشان را زیر نظر کادر فنی در ورزشگاه درفشی‌فر از سر خواهند گرفت.

احمد نوراللهی که در دیدار با ملوان جایگزین مهرداد کفشگری مصدوم شده بود، در اواسط بازی دچار مصدومیت شد و با این مصدومیت تا پایان بازی نیز در زمین حضور یافت.

کشیدگی عضله پای هافبک دفاعی پرسپولیس شرایط ویژه ای را برای این تیم در بازی با تراکتورسازی به وجود آورده است و در حالی که برانکو در دیدار با سرخپوشان تبریزی کفشگری را نیز در اختیار نخواهد داشت باید دید چه تصمیمی برای این پست خواهد گرفت.

پرسپولیس از ساعت ۱۶:۲۰ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز در چارچوب دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) میهمان تراکتورسازی خواهد بود.

همچنین تیم تراکتورسازی نیز تمرینات خود را با یک روز استراحت از امروز آغاز کرده است. گفته می شود سرخ پوشان تراکتورسازی برای این بازی مصدومی نخواهند داشت، سامان نریمان جهان و سروش رفیعی که تیم را در بازی با صبا همراهی نمی کردند نیز حضور خواهند داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :