مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه تونی اولیویرا جزو گزینه‌های هدایت تراکتورسازی نیست، درباره احتمال ادامه همکاری قلعه نویی، گفت:به دنبال ایجاد فضای بهتر در باشگاه و تیم هستیم.

به گزارش تبریزمن، در رابطه با تغییرات در کادر فنی تراکتورسازی گفت: ما به دنبال ایجاد فضای بهتر در تراکتورسازی هستیم و برنامه‌مان را نیز در همین راستا تدوین کردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قطع همکاری با امیر قلعه‌نویی قطعی است، افزود: قلعه‌نویی هم یک برنامه اجمالی به باشگاه داده است که این برنامه با نقایصی همراه است. همانطور که گفتم می‌خواهیم فضای بهتری را در تراکتور تجربه کنیم. به هر حال نحوه همکاری و شرایط آن باید در هیات مدیره مورد بررسی قرار بگیرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در رابطه با گزینه‌های مد نظر این باشگاه خاطرنشان کرد: به هر حال پراکندگی در میان گزینه‌ها وجود دارد. هر یک از اعضای هیات مدیره گزینه‌های خود را پیشنهاد دادند. ما هم فرم‌های همکاری را به گزینه‌های مورد نظر ارسال کردیم تا آن‌ها نیز برنامه‌های خود را ارائه کنند تا پس از بررسی برنامه‌ها و شرایط سرمربی‌مان را انتخاب کنیم.

وی در رابطه با احتمال بازگشت تونی اولیویرا به نیمکت تراکتورسازی اضافه کرد: ما گزینه‌های مختلفی را مورد بررسی قرار خواهیم داد اما تونی اولیویرا جزو گزینه‌های ما نیست.

عباسی تاکید کرد: قطعا هدف اصلی ما برای فصل آتی قهرمانی در لیگ است و ما تلاشمان را به کار می‌گیریم تا برنامه‌های ارائه شده را برای کسب عنوان قهرمانی لحاظ کنیم.

به نقل ازمهر، وی در خصوص جدایی برخی بازیکنان سرباز و اینکه چه تدابیری برای پر کردن جای آنها دارید، گفت: ما در دو سال گذشته هم با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کردیم و با این مساله نا آشنا نیستیم. ما صحبت را برای جذب بازیکنان سرباز جدید آغاز کردیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در پایان اظهار کرد: مهدی شریفی و محمدرضا اخباری یک سال دیگر با ما قرارداد دارند. در این میان سعی داریم با سروش رفیعی نیز ادامه همکاری دهیم. البته در برنامه‌مان است که بازیکنانی مانند مهدی کیانی،سعید آقایی، سینا عشوری و چند بازیکن دیگر را حفظ کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :