به گزارش تبریزمن، باشگاه مس سونگون تبریز که در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور خود را به عنوان پدیده رقابت ها معرفی کرده و توانست در رتبه ی سوم جدول رده بندی قرار بگیرد، در چند هفته مانده به آغاز فصل جدید تمرینات منظم و برنامه آماده سازی پر قدرتی را تدوین کرده است.

تمرینات نارنجی پوشان فوتبال استان با وزنه آغاز شده و سپس به مدت دو هفته انجام تمرینات هوازی و کار با وزنه در صبح و بعدازظهرها نیز  مرور و تمرین کارهای تاکتیکی ادامه پیدا کرد.

مرحله دوم تمرینات آماده سازی پیش فصل مس سونگون همچنین به تمرینات پرفشار و سنگین اختصاص داشت و به گفته مسلم ایمانی مربی بدنساز مس ، بازیکنان با پشت سر گذاشتن این مرحله از تمرینات به آمادگی نسبی بدنی و تاکتیک پذیری رسیدند.

پس از پشت سر گذاشتن این مرحله و نیز دو روز استراحت، ارتش لاله های نارنجی صبح امروز با ۱۶ بازیکن و ۸ همراه شامل مربیان ، سرپرست و عوامل تدارکات و اجرایی باشگاه با یک دستگاه اتوبوس راهی سرعین در استان اردبیل شدند تا اردوی یک هفته ای خود را در این شهر خوش آب و هوا و توریستی آغاز کنند . سومین مرحله از برنامه آماده سازی خود را پشت سر بگذارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :