رسول صادقی در خصوص برنامه های این هفته گفت : مراسم دو روز المپیک که هر ساله از سوی کمیته های المپیک کشورهای مختلف جهان برگزار می شود در استان آذربایجانشرقی و همزمان با سراسر کشورمان نیز تحت عنوان هفته المپیک برگزار شود.

به گزارش تبریزمن، رییس هیات ورزش همگانی آذربایجانشرقی ضمن تشریح برنامه های توسعه ورزش همگانی در مناسبت های مختلف و بخصوص هفته المپیک ابراز داشت: برنامه هفته المپیک از شنبه آینده در سراسر استان آغاز می‌شود و هیات ورزش‌های همگانی بر مبنای سند توسعه و همچنین چشم‌اندازی که دارد مشارکت ۵۰ درصدی مردم را در ورزش همگانی در سند توسعه خود قرار داده تا ایران تا سال ۱۴۰۴ به سمت کشوری فعال و شاداب برسد.

وی افزود: ما از تمام برنامه‌هایمان جلو هستیم و همانطور که وزیر ورزش و رئیس‌جمهوری گفتند ۲۱ درصد مردم در ورزش همگانی مشارکت می‌کنند و این حرکت رو به جلویی است که با حضور مردم شکل گرفته است.

رسول صادقی در خصوص برنامه های ورزشی هفته المپیک در استان آذربایجانشرقی گفت : شنبه ۱۶ تیرماه در روز المپیک کودکان ، بازی و ورزش کودکان از ساعت ۹ الی ۱۲ در سالن ذوالفقار اداره آموزش و پرورش استان برگزار خواهد شد.

وی افزود : یکشنبه ۲۰تیر در روز المپیک و معلولین و جانبازان مسابقه ویلچر رانی و دو در پیست استادیوم تختی ،دوشنبه ۲۱ تیردر روزالمپیک و جوانان  ورزش صبحگاهی سراسری از ساعت ۸ الی ۱۱ در بوستان مرخوری شهر سردرود ، سه شنبه ۲۲ تیر  در روز المپیک بانوان دو بانوان از ساعت ۹-۱۲ در استادیوم تختی برگزار خواهد شد.

صادقی در ادامه بیان داشت : چهارشنبه ۲۳ تیر در روز المپیک وسالمندان اجرای ورزش های سالمندان در آسایشگاه پارک ائل گلی ، پنجشنبه ۲۴ تیر ماه  در روز دوالمپیک ، دو آقایان و پیشکسوتان درجاده سلامتی رشدیه از ساعت ۸ الی ۱۰ و روز جمعه ۲ تیر در روز المپیک و طبیعت  صعود سراسری خانوادگی در شهرستان اسکو قله سلطان سهند ا– ۷-۱۲ برگزارخواهدشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :