به گزارش تبریزمن، ششگلانی رئیس هیئت فرتبال آذربایجان شرقی در مصاحبه مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه بهتر دیدار فینال لیگ برتر فوتبال خواهد شد تا این دیدار به خوبی برگزار شود. جلسات هماهنگی های لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن این دیدار با مسولین و ارگان های مختلف خواهد شد تا این بازی اخر نیز به خوبی برگزار شود .

رئیس هیئت فوتبال استان گفت:برنامه های ویژه ای برای هواداران تراکتورسازی در نظر گرفته شده و جابه جایی این عزیزان توسط شرکت اتوبوس رانی و تاکیسرانی انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: بلیط فروشی از ساعت دوازه روز جمعه اغاز خواهد شد و درب استادیوم نیز از همان ساعت برای هوادارن باز خواهد شد. مشکلات بسیار فراوانی در استادیوم و کمبود های زیادی در این مجموعه ورزشی است ولی با گذشت زمان این مشکلات در حال حل شدن خواهد شد و سعی خواهیم کرد سال بعد وضعیت بهتری را در این ورزشگاه خواهیم داشت.

رییس هیات فوتبال آذربایجان شرقی ترافیک سنگین اطراف ورزشگاه را اصلی ترین مشکل دانست و گفت: متأسفانه تنها از دو مسیر امکان دسترسی به ورزشگاه یادگار امام (ره) وجود دارد و از این رو پیش بینی می شود در مسیرهای منتهی به ورزشگاه ترافیک سنگین حاکم شود که برای حل این مشکل با شرکت واحد و تاکسیرانی جلساتی برگزار کرده ایم و از هواداران می خواهیم با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به ورزشگاه بیایند.

ششگلانی ادامه داد: مسیرهای ورود و خروج ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به اتوبان شهید کسایی ختم می شود و در هنگام اتمام بازی و خروج یکباره ۷۰ هزار نفر ترافیک شدیدی در راه دسترسی به اتوبان ایجاد می شود که امیدواریم این مسئله با احداث یک کمربندی در قسمت دیگر ورزشگاه حل شود.

وی در خصوص تماشای بانوان برای این بازی تصریح کرد: پیشنهاد های در این مورد شده است که در یکی از سالن های ورزشی مراسمی برای خانم ها شود و این عزیزان با جمع شدن در این سالن و تماشای این دیدار در ان مکان شود. مراسم قهرمانی با تلاش همه مسولان در ورزشگاه امیدواریم به خوبی برگزار شود و بدون هیچ مشکلی این لیگ به خوبی و خوشی به پایان برسد.

رئیس هیأت فوتبال آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: تمامی شرایط برای حضور هواداران چه از لحاظ وسایل نقلیه عمومی و برای پارک خودروهای شخصی آماده است و تلاش کرده‌ایم هوادارانی که برای تماشای بازی به ورزشگاه خواهند آمد، دچار مشکلات نشوند.

ششگلانی گفت: تیم ماشین سازی طی قراردادی به شهرداری تبریز واگذار شده است و هرگونه تغییر نام این باشگاه باید با نظر هیات فوتبال انجام شود و همچنین فروش امتیاز تیم شهرداری و حضور ماشین سازی به جای این تیم در مسابقات دسته اول، وابسته به رأی اغضای شورای سازمان و اعضای شورای شهر تبریز است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :