به گزارش تبریزمن، برنامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به همرا نتایج زنده و نتایج دیدار‌های برگزار شده و جدول رده‌بندی این رقابت‌ها را می‌توانید در ذیل دنبال کنید:

هفته بیست و هفتم

جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

سپاهان ۳-۰ راه آهن ساعت ۱۸

گسترش فولاد ۰-۰ صبای قم ساعت ۱۸

نفت مسجد سلیمان ۰-۰ استقلال‌خوزستان ساعت ۱۸

استقلال تهران ۰-۰ پدیده مشهد ساعت ۱۹:۱۵

یک‌شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

نفت تهران -ملوان ساعت ۱۸

پیکان – تراکتورسازی ساعت ۱۷

فولاد‌ خوزستان -ذوب آهن ساعت ۱۸

سایپا – پرسپولیس ساعت ۱۷:۳۰

* جدول رقابت های لیگ برتر

رده

تیم

تعداد بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

تراکتورسازی

۲۶

۱۵

۵

۶

۴۸

۲۹

۱۹

۵۰

۲

سپاهان

۲۷

۱۴

۸

۵

۳۸

۲۵

۱۳

۵۰

۳

نفت تهران

۲۶

۱۳

۹

۴

۳۷

۲۴

۱۳

۴۸

۴

فولاد

۲۶

۱۴

۵

۷

۳۱

۲۲

۹

۴۷

۵

استقلال

۲۷

۱۲

۸

۷

۳۷

۲۸

۹

۴۴

۶

ذوب آهن

۲۶

۱۱

۹

۶

۴۰

۲۶

۱۴

۴۲

۷

سایپا

۲۶

۱۰

۷

۹

۳۰

۲۶

۴

۳۷

۸

صبای قم

۲۷

۸

۱۰

۹

۲۴

۲۹

۵-

۳۴

۹

پدیده

۲۷

۶

۱۳

۸

۲۲

۲۳

۱-

۳۱

۱۰

پرسپولیس

۲۶

۷

۸

۱۱

۲۶

۳۱

۵-

۲۹

۱۱

ملوان

۲۶

۵

۱۱

۱۰

۲۵

۳۰

۵-

۲۶

۱۲

گسترش فولاد

۲۷

۵

۱۲

۱۰

۲۷

۳۶

۹-

۲۷

۱۳

استقلال خوزستان

۲۷

۴

۱۴

۹

۳۱

۳۹

۸-

۲۶

۱۴

پیکان

۲۶

۴

۱۳

۹

۱۳

۲۲

۹-

۲۵

۱۵

نفت م.سلیمان

۲۷

۳

۱۳

۱۱

۱۸

۳۳

۱۵-

۲۲

۱۶

راه آهن

۲۷

۵

۷

۱۵

۲۱

۴۵

۲۴-

۲۲

* پنج گلزن برتر لیگ برتر

۱۷گل: • لوسیانو ادینیو (تراکتورسازی)

۱۱ گل: • سجاد شهباززاده (استقلال)

۹ گل: •رضا عنایتی (استقلال)

۸ گل: • امید ابراهیمی (استقلال) • محمدرضا خلعتبری (سپاهان) • مسعود حسن زاده (ذوب آهن)• آلویز نانگ (فولاد) • مهدی شریفی (سپاهان)

۷ گل: • سروش رفیعی (فولاد) • جابر انصاری (گسترش فولاد) • لوسیانو پریرا (سپاهان) • محمد قاضی (فولاد) • امیرارسلان مطهری (نفت تهران)

۶ گل: سید جلال رافخایی (ملوان) • محسن یوسفی (ملوان) • محسن دلیر (تراکتورسازی) • حامد شیری (سایپا) • سامان نریمان جهان (تراکتورسازی) • ایوب کلانتری (صبای قم) • مهدی سیدصالحی (استقلال خوزستان) • لئوناردو پادوانی (نفت تهران) • کاوه رضایی (ذوب آهن)

* ادامه برنامه‌ رقابت های لیگ برتر:

هفته بیست و هشتم

جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

راه آهن – سایپا ساعت ۱۸

ملوان – فولاد‌ خوزستان ساعت ۱۸

تراکتورسازی -گسترش فولاد ساعت ۱۸

استقلال‌خوزستان -سپاهان ساعت ۱۸

پرسپولیس – پیکان ساعت ۱۸

پدیده خراسان -نفت تهران ساعت ۱۸

صبای قم – استقلال ساعت ۱۸

ذوب آهن – نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۸

هفته بست و نهم

یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

پیکان – راه آهن ساعت ۱۸

ذوب آهن – ملوان ساعت ۱۸

استقلال – تراکتورسازی ساعت ۱۸

گسترش فولاد -پرسپولیس ساعت ۱۸

سایپا – استقلال‌خوزستان ساعت ۱۸

فولاد‌ خوزستان -پدیده مشهد ساعت ۱۸

نفت تهران -صبای قم ساعت ۱۸

نفت مسجد سلیمان- سپاهان ساعت ۱۸

هفته سی‌ام

جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

راه آهن- گسترش فولاد ساعت ۱۸

ملوان- نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۸

تراکتورسازی- نفت تهران ساعت ۱۸

استقلال‌خوزستان – پیکان ساعت ۱۸

صبای قم -فولاد‌ خوزستان ساعت ۱۸

پدیده خراسان- ذوب آهن ساعت ۱۸

پرسپولیس -استقلال ساعت ۱۸

سپاهان -سایپا ساعت ۱۸

هفته‌های برگزار شده

هفته اول

پرسپولیس ۱-۱ نفت تهران

راه‌آهن ۱-۲ استقلال

استقلال خوزستان ۱-۱ گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی تبریز ۲-۱ فولاد خوزستان

سایپا ۰-۰ نفت مسجد سلیمان

صبای قم ۲-۱ ذوب‌آهن اصفهان

پدیده مشهد ۰-۰ ملوان انزلی

سپاهان ۲-۰ پیکان تهران

هفته دوم

نفت تهران ۱-۲ راه‌آهن

ملوان ۰-۰ صبای قم

ذوب‌آهن ۰-۰ تراکتورسازی

گسترش فولاد ۰-۲ سپاهان

استقلال ۱-۰ استقلال خوزستان

پیکان ۰-۰ سایپا

فولاد خوزستان ۲-۰ پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان ۰-۳ پدیده مشهد

هفته سوم

راه‌آهن ۰-۱ فولاد خوزستان

تراکتورسازی ۱-۰ ملوان انزلی

سایپا ۰-۰ گسترش فولاد

استقلال خوزستان ۱-۲ نفت تهران

پیکان ۰-۰ نفت مسجد سلیمان

سپاهان ۳-۱ استقلال

پدیده مشهد ۱-۱ صبای قم

پرسپولیس ۱-۰ ذوب‌آهن

هفته چهارم

ذوب آهن ۲-۲ راه‌آهن

ملوان انزلی ۲-۱ پرسپولیس

پدیده مشهد ۱-۰ تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد ۱-۰ پیکان

فولاد خوزستان ۱-۰ استقلال خوزستان

استقلال ۳-۲ سایپا

صبای قم ۲-۰ نفت مسجد سلیمان

نفت تهران ۳-۰ سپاهان

هفته پنجم

راه‌آهن ۱-۰ ملوان انزلی

تراکتورسازی ۴-۲ صبای قم

نفت مسجد سلیمان ۱-۱ گسترش فولاد

استقلال خوزستان ۱-۱ ذوب‌آهن

پیکان ۰-۳ استقلال

سپاهان ۱-۱ فولاد خوزستان

پرسپولیس ۱-۱ پدیده مشهد

سایپا ۲-۱ نفت تهران

هفته ششم

پدیده مشهد ۳-۰ راه‌آهن

ملوان انزلی ۱-۱ استقلال خوزستان

تراکتورسازی تبریز ۳-۰ نفت مسجد سلیمان

استقلال ۳-۰ گسترش فولاد

نفت تهران ۰-۰ پیکان تهران

فولاد خوزستان ۰-۰ سایپا

صبای قم ۰-۲ پرسپولیس

ذوب‌آهن ۱-۱ سپاهان

هفته هفتم

راه‌آهن ۲-۲ صبای قم

سپاهان ۱-۱ ملوان انزلی

پرسپولیس ۱-۳ تراکتورسازی

گسترش فولاد ۱-۱ نفت تهران

استقلال خوزستان ۱-۱ پدیده مشهد

پیکان ۱-۰ فولاد خوزستان

نفت مسجد سلیمان ۰-۲ استقلال

سایپا ۱-۰ ذوب‌آهن

هفته هشتم

تراکتورسازی تبریز ۴-۱ راه‌آهن

ملوان انزلی ۰-۲ سایپا

فولاد خوزستان ۱-۰ گسترش فولاد

صبای قم ۱-۲ استقلال خوزستان

ذوب‌آهن ۱-۰ پیکان

پدیده مشهد ۰-۱ سپاهان

نفت تهران ۲-۰ استقلال

پرسپولیس ۱-۱ نفت مسجد سلیمان

هفته نهم

راه‌آهن ۱-۲ پرسپولیس

پیکان ۱-۰ ملوان

استقلال خوزستان ۲-۲ تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد تبریز ۳-۲ ذوب‌آهن

استقلال ۰-۱ فولاد خوزستان

سایپا ۴-۰ پدیده مشهد

سپاهان ۱-۱ صبای قم

نفت مسجد سلیمان ۰-۲ نفت تهران

هفته دهم

راه‌آهن ۲-۲ نفت مسجد سلیمان

ملوان انزلی ۱-۱ گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی ۱-۱ سپاهان

پرسپولیس ۲-۱ استقلال خوزستان

پدیده مشهد ۱-۲ پیکان

فولاد خوزستان ۲-۲ نفت تهران

ذوب‌آهن ۲-۱ استقلال

صبای قم ۱-۰ سایپا

هفته یازدهم

استقلال خوزستان ۱-۰ راه‌آهن

استقلال ۳-۱ ملوان انزلی

سایپا ۰-۱ تراکتورسازی تبریز

گسترش فولاد ۰-۱ پدیده مشهد

پیکان ۰-۱ صبای قم

نفت مسجد سلیمان ۲-۱ فولاد خوزستان

سپاهان ۱-۰ پرسپولیس

نفت تهران ۰-۰ ذوب‌آهن اصفهان

هفته دوازدهم

راه‌آهن ۱-۰ سپاهان

ملوان انزلی ۱-۱ نفت تهران

تراکتورسازی ۱-۲ پیکان

صبای قم ۱-۰ گسترش فولاد

استقلال خوزستان ۰-۰ نفت مسجد سلیمان

ذوب‌آهن ۰-۱ فولاد خوزستان

پدیده مشهد ۱-۱ استقلال

پرسپولیس ۰-۱ سایپا

هفته سیزدهم

سایپا ۱-۲ راه‌آهن

فولاد خوزستان ۱-۰ ملوان انزلی

گسترش فولاد ۱-۳ تراکتورسازی

سپاهان ۳-۲ استقلال خوزستان

پیکان ۰-۱ پرسپولیس

نفت تهران ۱-۰ پدیده مشهد

استقلال ۱-۱ صبای قم

نفت مسجد سلیمان ۱-۱ ذوب‌آهن

هفته چهاردهم

راه‌آهن ۰-۰ پیکان

ملوان انزلی ۱-۳ ذوب‌آهن

تراکتورسازی ۲-۲ استقلال

پرسپولیس ۲-۲ گسترش فولاد

استقلال خوزستان ۲-۰ سایپا

پدیده مشهد ۰-۰ فولاد خوزستان

صبای قم ۱-۲ نفت تهران

سپاهان ۱-۰ نفت مسجد سلیمان

هفته پانزدهم

گسترش فولاد ۲-۰ راه‌آهن

نفت مسجد سلیمان ۳-۲ ملوان انزلی

نفت تهران ۲-۱ تراکتورسازی تبریز

پیکان ۱-۱ استقلال خوزستان

فولاد خوزستان ۰-۱ صبای قم

ذوب‌آهن ۲-۰ پدیده مشهد

استقلال ۱-۲ پرسپولیس

سایپا ۲-۲ سپاهان

هفته شانزدهم

گسترش فولاد ۲-۲ استقلال‌خوزستان

پیکان ۱-۲ سپاهان

نفت تهران ۲-۱ پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان ۰-۱ سایپا

استقلال ۱-۰ راه آهن

ملوان ۲-۲ پدیده مشهد

فولاد‌ خوزستان ۳-۲ تراکتورسازی

ذوب آهن ۳-۱ صبای قم

هفته هفدهم

راه آهن ۰-۱ نفت تهران

سپاهان ۴-۱ گسترش فولاد

استقلال‌خوزستان ۴-۴ استقلال تهران

صبای قم ۱-۱ ملوان

تراکتورسازی ۲-۱ ذوب آهن

سایپا ۱-۱ پیکان

پرسپولیس ۱-۲ فولاد‌ خوزستان

پدیده مشهد ۱-۱ نفت مسجد سلیمان

هفته هجدهم

ملوان ۰-۰ تراکتورسازی

نفت تهران ۱-۱ استقلال‌خوزستان

نفت مسجد سلیمان ۰-۰ پیکان

ذوب آهن ۱-۰ پرسپولیس

فولاد‌ خوزستان ۲-۰ راه آهن

گسترش فولاد ۲-۲ سایپا

صبای قم ۰-۰ پدیده مشهد

استقلال ۲-۱ سپاهان

هفته نوزدهم

پرسپولیس ۰-۱ ملوان

تراکتورسازی تبریز ۱-۳ پدیده مشهد

پیکان ۱-۱ گسترش فولاد

استقلال ‌خوزستان ۰-۳ فولاد‌ خوزستان

سایپا ۰-۱ استقلال

نفت مسجد سلیمان ۱-۰ صبای قم

سپاهان ۱-۱ نفت تهران

راه آهن ۰-۳ ذوب آهن

هفته بیستم

ملوان ۳-۰ راه آهن

صبای قم ۲-۳ تراکتورسازی تراکتورسازی

استقلال ۱-۰ پیکان

فولاد‌ خوزستان ۰-۱ سپاهان

پدیده مشهد ۰-۱ پرسپولیس

نفت تهران ۳-۱ سایپا

گسترش فولاد ۰-۰ نفت مسجد سلیمان

ذوب آهن ۲-۱ استقلال ‌خوزستان

هفته بیست و یکم

نفت مسجد سلیمان ۱-۲ تراکتورسازی تبریز

پیکان ۱-۱ نفت تهران

سایپا ۳-۱ فولاد‌ خوزستان

پرسپولیس ۰-۰ صبای قم

راه آهن ۱-۰ پدیده مشهد

استقلال‌خوزستان ۱-۳ ملوان

گسترش فولاد ۰-۰ استقلال تهران

سپاهان ۱-۱ ذوب آهن

هفته بیست و دوم

صبای قم ۱-۰ راه آهن ساعت ۱۵:۳۰

ملوان ۱-۰ سپاهان ساعت ۱۵:۳۰

پدیده خراسان ۱-۱ استقلال‌ خوزستان ساعت ۱۴:۳۰

استقلال۱-۰ نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۷:۳۰

ذوب آهن ۴-۱ سایپا ساعت ۱۶:۳۰

تراکتورسازی ۱-۰ پرسپولیس، ساعت ۱۶

نفت تهران ۲ -۱ گسترش فولاد، ساعت ۱۶:۳۰

فولاد‌ خوزستان ۰-۰ پیکان، ساعت ۱۶:۳۰

هفته بیست و سوم

نفت مسجد سلیمان ۲-۲ پرسپولیس ساعت ۱۴:۳۰

راه آهن ۰-۳ تراکتورسازی ساعت ۱۵:۳۰

گسترش فولاد ۳-۱ فولاد‌ خوزستان ساعت ۱۵:۳۰

استقلال ۰-۱ نفت تهران ساعت ۱۷:۳۰

استقلال‌خوزستان۲ -۰ صبای قم ساعت ۱۶:۳۰

پیکان ۱–۳ ذوب آهن در ورزشگاه شهدا شهر قدس – ساعت ۱۵:۳۰

فولاد مبارکه سپاهان ۱-۰ پدیده خراسان در ورزشگاه فولاد شهر – ساعت ۱۵:۳۰

هفته بیست و چهارم

پرسپولیس ۲-۲ راه آهن ساعت ۱۶:۴۵

تراکتورسازی ۳-۰ استقلال‌خوزستان ساعت ۱۷

فولاد‌ خوزستان ۲-۱ استقلال ساعت ۱۸:۵۵

نفت تهران ۱-۰ نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۷

سایپا ۱-۰ ملوان در ورزشگاه انقلاب کرج – ساعت ۱۷ – معوقه هفته بیست و سوم

صبای قم ۲-۰ سپاهان ساعت ۱۷

ذوب آهن ۰-۰ گسترش فولاد ساعت ۱۷

پدیده مشهد ۰-۰ سایپا؛ ساعت ۱۷

ملوان ۱-۱ پیکان؛ ساعت ۱۷

هفته بیست و پنجم

نفت مسجد سلیمان ۱-۱ راه آهن ساعت ۱۷:۳۰

استقلال تهران ۱-۱ ذوب آهن ساعت ۱۹

پیکان ۳-۰ پدیده مشهد ساعت ۱۷:۳۰

سایپا ۰-۰ صبای قم ساعت ۱۷:۳۰

سپاهان ۲-۱ تراکتورسازی ساعت ۱۷:۳۰

استقلال‌ خوزستان ۱-۱ پرسپولیس ساعت ۱۹

نفت تهران ۰-۱ فولاد‌ خوزستان ساعت ۱۷:۳۰

گسترش فولاد ۳-۲ ملوان ساعت ۱۷:۳۰

هفته بیست و ششم

تراکتورسازی ۲-۱ سایپا ساعت ۱۷:۳۰

فولاد‌ خوزستان ۳-۲ نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۷:۳۰

پرسپولیس ۱- ۲ سپاهان

ذوب آهن ۵-۳ نفت تهران

راه آهن ۲ – ۲ استقلال‌خوزستان

ملوان ۱- ۱ استقلال

پدیده مشهد ۲ – ۱ گسترش فولاد

صبای قم ۰ – ۰ پیکان


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :