به گزارش تبریزمن، تراکتورسازان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر باخت نا امید کننده ای در برابر پدیده داشتند. باختی که با بازی بد و بی انگیزه بازیکنان برای چندمین بار متوالی همراه بوده و هواداران را از آینده تیم به شدت نگران و نا امید کرده است. در ادامه نگاهی داریم به عملکرد برخی از تراکتوری در این دیدار:

[ برنده: محمدرضا اخباری | عقاب سرخپوشان آذربایجان ]

– بدون شک محمدرضا اخباری نقش فوق العاده بالایی در کسب این ۵ امتیاز در ۴ هفته ابتدایی لیگ برتر داشته است، در بازی مقابل نفت، گسترش فولاد، راه آهن و نیز دیدار مقابل پدیده این اخباری بود که بار ها و بارها دروازه تراکتور را بسته نگه داشته و مانع از فرو ریزی آن شد.

او اکنون با بازی های درخشانی که به نمایش گذاشته از بهترین و محبوب ترین چهره های تراکتورسازی است که هواداران امید زیادی به او برای بازی های آینده دارند.شاید اگر در فصل گذشته او سنگربان تراکتور بود، در حال حاضر سرخپوشان به جای مدعی عنوان قهرمانی، مدافع آن بودند.

IMG_1659

درگیری اخبار با بازیکنان پدیده

[ بازنده: تونی الیویرا | ” هنوز در حال ساختن تیم هستیم ” ]

– شاید  بهتر باشد تا سرمربی محبوب تراکتوری ها برای مدتی از درون تیم خارج شده و همچون هوادار و یا یک بیننده تلویزیونی از بیرون به بازی تیم خود نگریسته و دید بهتری از آن داشته باشد.

شاید تراکتورسازان در حال حاضر ناهماهنگ بوده و شناخت کاملی از همدیگر ندارند، اما علاوه بر این موضوعات انگیزه و جنگندگی کافی در تعداد زیادی از بازیکنان حاضر در زمین نیز دیده نمی شود. تونی در حال ساختن تیمی است که که پس از هماهنگی نیز تعصب و غیرت لازم را برای موفقیت تیم نخواهد داشت.

سرمربی پرتغالی تراکتور از هر نظر، از حمله بعد فنی فردی ثابت شده است، اما همانگونه که پیش از این نیز در مطالبی اشاره شده بود، سرخپوشان آذربایجان با پشتوانه ای به نام هوادار، یک بازیکن ” یاغی ” و نمادی برای غیرت و محبوبیت کم دارد. بازیکنانی که کنترل هم تیمی ها را در دست داشته و به هر صورت ممکن، آن ها را رو به جلو فرا خواند. بازیکنی که هم تیمی ها از او حساب برده و حرف شنوی داشته باشند.

تونی (9)

[ بازنده: سروش رفیعی، بختیار رحمانی، علی حمودی، خالد شفیعی | اشتباه پشت اشتباه ]

– کنترل توپ و حفظ آن به همراه ارسال پاس صحیح از پایه های فوتبال است، به نظر می رسد روز گذشته بخش اعظمی از تراکتوری ها آموخته های خود را پس از سال ها تمرین و تکرار به باد فراموشی سپرده بودند.

بار ها و بار ها شاهد پاس های اشتباه و عدم تسلط بازیکنان تراکتور روی توپ در بازی مقابل پدیده بودیم. بازیکنان تیم میزبان هر وقت اراده کرده و به سمت سرخپوشان هجوم آوردند به راحتی مالکیت توپ را در اختیار گرفتند و این یعنی فاجعه.

سروش

[ بازنده: حمزه یونس |ادینهو کجا؛ حمزه کجا ]

– در بازی روز گذشته تراکتورسازان، حمزه یونس بازیکنی که به عنوان مهاجم و جایگزین لوسیانو ادینهو به خدمت گرفته شده بود، بازهم خوب ظاهر نشد و نتوانست برای تیم عملکرد مفیدی داشته باشد.

این بازیکن در بازی های گذشته نیز عملکرد ضعیفی داشت، به طوری که به عنوان یک مهاجم نتوانست گلی به ثمر برساند. یونس در ابتدای حضور خود در تبریز، عنوان ارزشمندترین مهاجم حاضر در لیگ را به خود گرفته بود، رفته رفته با عملکردی که در بازی ها از خود به نمایش گذاشت نه تنها هواداران بلکه کارشناسان فوتبال را نیز نا امید کرد.

حمزه یونس 2


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :